Alt Coin

Balinaların Gözü Bu Altcoin’de: Milyarlık Alım Yapıldı!

WhaleStats raporları, bir Ethereum balinasının 2.008.890 dolar bedelinde 53 milyar adet Shiba Inu (SHIB) satın aldığını bildiriyor. Rapora nazaran balina cüzdanlarındaki SHIB dominansı %8 arttı ve 2.632 milyar SHIB’e ulaştı. Bu yazıda, altcoin balinalarının Shiba üzerindeki tesirini inceliyoruz.

Balinalar altcoin projesine bu tarihlerde göz dikti

CoinMarketCap datalarına nazaran Shiba’nın son 24 saatlik karı %4.5 civarlarında seyretse de, tanınan göğüs token tatil öncesi piyasalardaki vefat hissiyatlardan yararlandı ve bu oranı 7’e kadar çıkardı. En son WhaleStats dataları de, balina birikimlerinin 20 Aralık’tan bu yana 0,00002820 dolar taban düzeyinden yükselişe geçtiğini gösteriyor. SHIB, dolar bedeline nazaran en büyük token konumu olarak en üst sıradaki yerini müdafaaya devam ediyor.

  • Aşağıdaki tabloya nazaran, balinalar ortalama SHIB bakiyesini %8 arttırdı ve birinci 100 Shiba Inu sahibi de portföylerine SHIB ekledi. SHIB’nin net akışı da sağlıklı ölçümler göstererek %629 üzere inanılmaz bir artış kaydetti.

En büyük Ethereum balinalarıyla tanışın! Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Shiba Inu trend tahlili

Göğüs token, 20 Aralık’ta 0.00002820 dolardan alıcı buldu ve bugün bir geri çekilmeden evvel 0.00004000 dolarla mahallî tepesini kaydetti. Buna karşın, SHIB ATH’sinin %55.3 altında süreç görüyor. Ağ metriklerine nazaran Shiba bir aydan biraz daha uzun bir müddet evvel bir milyona ulaştıktan sonra 85.293’ten fazla yeni kullanıcıyı ağırlayarak büyüyor ve mevcut cüzdan sayısını 1.085.293’e ulaştırıyor. Artan kullanıcı sayısı, SHIB fiyatı üzerinde çabucak tesirli olmayabilir, fakat analistlere nazaran temel büyüme açısından daha fazla cüzdana oluşmak değerli bir katalizör.

  • CoinMarketCap’e datalarına nazaran Shiba Inu, 22.55 milyar dolar bedelindeki piyasa kıymeti ile 13. sırada konumlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.