Alt Coin

Balinaların Sepetinde Bu 7 Altcoin Var: İşte Getiri Durumu!

1,3 milyar dolarlık token tutan Shiba Inu balinası portföyünün %45’ini kaybetti. Kimi beşerler kar elde etmek için balinaları takip ederken, bu sefer durum o denli olmadı. Açık bir kayıp kelam konusu. WhaleStats izleme hizmetindeki cüzdan performans istatistiklerine nazaran, şu anda 1.3 milyar dolar bedelinde tanınan altcoin Shib’e sahip olan Ethereum ağ balinası, bir aydan kısa bir müddette 3 milyar dolar kaybetmesi nedeniyle en büyük 1000 Ethereum cüzdanı ortasında en yeterli yatırımcılardan değil artık. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Öne çıkan 7 altcoin

Performans grafiğine nazaran, cüzdanın bedeli Aralık başında 7 milyar dolardan düştü ve artık 4 milyar dolar. Kayıpların ana kaynağı ne yazık ki şu anda ATH’sine kıyasla %58 kayıpla süreç gören Shiba Inu tokeni. Lakin balinaların varlıkları Aralık ayının başından bu yana %45 düştüğü için ve token ayın başından bu yana %22 kayıpla süreç gördüğü için Shiba Inu bunun yalnızca yarısından sorumlu olmalı. Balinanın portföyünü olumsuz tarafta etkileyebilecek başka tokenler, toplamda %30 kaybeden Ethereum ve Mana. SHIB tokeninden gelen kayıpları toplayarak, üç durumdan %52 gerçekleşmemiş kayıp elde ederiz. Adres daima olarak farklı token gönderip aldığından, takip süreci daha karmaşık hale geliyor.

Üst seviye cüzdan bugün ne tutuyor? WhaleStats’taki cüzdan sayfasına nazaran, “Light” hala Shiba Inu token’da portföyünün %35’ini elinde tutarken, Ethereum %17 portföy hakimiyeti ile ikinci sırada yer alıyor. Her iki büyük durum da şu anda kayıpla süreç görüyor. Balinanın bilançosundaki tek “pozitif” varlık, son 24 saatte %5,2’lik bir müspet fiyat değişikliği ile Matic. Enjin, Sand, Mana ve Wrapped BTC üzere tokenler ve kripto paralar ne yazık ki balina için son 24 saatte ortalama %1,5 kayıpla olumsuz performans gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.