Alt Coin

Bank of America Bu Altcoin’i Övdü: Ethereum Alternatifi!

Bank of America (BofA) araştırma raporuna nazaran, smart contract platformu Avalanche’ın (AVAX) inançlı ve merkeziyetsiz ölçekleme yeteneği, DeFi projeleri, Non Fungible Token (NFT)’ler, oyunlar ve öteki varlıklar için onu, sağlam bir Ethereum alternatifi haline getiriyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bank of America’dan Ethereum rakibine övgüler

BofA, platformda inşa edilen 380’den fazla projeyle Avalanche’ın alt ağ özelliğinin benimsenmeyi artırdığını belirtiyor. Alkesh Shah liderliğindeki analistler, 10 Aralık’ta yayınlanan notta, saniyede yaklaşık 4.500 sürecin doğrulanmasıyla “Alt ağlar, alternatif Blockchain’lerden daha süratli katılaşma müddeti (uzlaşma) ve daha düşük maliyetler sağlıyor” diye yazdı.

Banka analistleri, Avalanche’ın kilitlenen toplam kıymetinin yahut merkezi olmayan finans protokollerinde tutulan tokenlerin kıymetinin aylık %21 ve Ağustos ayından bu yana %6.255 oranında arttığını söylüyor.

BofA, afet yardım platformu Deloitte’un Close as You Go (CAYG) için Avalanche platformunu kullanma kararının, şirketlerin verimliliği artırmak ve maliyetleri azaltmak için Blockchain teknolojisinden nasıl yararlanabileceğini gösterdiğini belirtiyor. Ayrıyeten BofA, Blockchain teknolojisinin, kurumsal olarak benimsenmesini hızlandırmasını beklediğini söylüyor.

Avalanche’ın lokal tokeni AVAX, CoinMarketCap bilgilerine nazaran, şu anda 23,3 milyar dolar ile piyasa bedeline ile 11. sırada yer alıyor. Altcoin fiyatı, yazını yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %21,65 artışla 95,86 dolardan süreç görüyordu. 

AVAX fiyatı 1 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.