Alt Coin

Başarılı Analist: Bu Altcoin, İnsanları Varlıklı Edecek!

Youtube’da 1.45 milyonun üzerinde takipçisi olan ve Twitter’da 795 bin takipçisi bulunan Bitcoin ve altcoin traderı Ben Armstrong, XRP yorumlarıyla gündeme geldi. Armstrong, kripto para ünitesinin sahiplerini varlıklı edeceğini tez etti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin analistinden XRP övgüsü geldi

Ripple, 2020’nin Aralık ayında ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) davasıyla darbe yemişti. Ripple’ın üst seviye yöneticileri, XRP’yi kayıtsız bir menkul değer olarak kurumsal müşterilere satmakla suçlandı. SEC davasının akabinde ve kripto para piyasasındaki başka altcoin’lerin kazandığı genel ivme ile bir arada XRP, piyasa kıymeti ile daima birinci üçte yer alırken, yedinci sıraya gerçek geriledi. Lakin birden fazla insan XRP’den umudu kesmemiş üzere görünüyor. Yaygın olarak takip edilen Ben Armstrong, XRP’nin insanları varlıklı edeceğini söyledi. Armstrong’un tweet’inde aşağıdaki sözler yer alıyor:

XRP insanları varlıklı edecek. Bu kadar. Bütün tweet bu.

Ripple’ın değerlemesi 15 milyar dolara çıktı

XRP cephesinde durumlar böyleyken kriptonun ardındaki şirket olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın C Serisi paylarını 15 milyar dolarlık bir değerlemeyle geri aldığını duyurdu. CEO, “2021’in olumsuz rüzgarlarına karşın, şimdiye kadarki en uygun yılımızdı” dedi ve Ripple’ın finansal konumunun bankada 1 milyar dolar ile şimdiye kadarki en güçlü durumda olduğunu ekledi. Aralık 2019’da şirket, Tetragon liderliğindeki C Serisi finansman cinsinde 200 milyon dolar topladı. SBI Holdings ve Route 66 Ventures da katıldı. Raporlara nazaran, C Serisi finansman tipinden sonra şirketin değerlemesi 10 milyar dolardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.