Bitcoin

Başarılı Analist, Fırlayacak Altcoin’i ve Bitcoin Varsayımını Duyurdu!

Tanınan kripto para analisti Michaël van de Poppe, tarihin tekerrür ettiğini ve Bitcoin (BTC)’in önümüzdeki aylarda bir piyasa rallisi yapacağını düşünüyor. Ayrıyeten analist bir altcoindeki muhetmel ralli hakkında görüşlerini paylaşıyor. Detaylar için Kriptokoin.com‘u izlemeye devam ediniz.

Bitcoin ve bir altcoinde ralli öngörüyor

Kripto analist Van de Poppe, 536.400 Twitter takipçisine, altcoinlerin 2022’nin birinci çeyreğinde çalışmaya başlamadan evvel, kripto piyasasının bu ay Ocak ayına kadar tabana vurmaya devam edeceğini ve akabinde önümüzdeki çeyrekte Bitcoin (BTC)’in geleceğini söyledi. Analist Van de Poppe, Q3’te bir piyasa düzeltmesi olacağını ve akabinde Q4’te sona erecek bir boğa koşusu olacağını düşünüyor. Ünlü kripto analist diyor ki:

Kendimi güzel pozisyonlandırmak istersem, bu kademede kripto satın almak isterim. His hala en düzgünü değil, birçok altcoin çok düştü, hatta kimileri ATH’lerinden [tüm vakitlerin en yüksek seviyesi] bu yana %80 bile düştü. Benimseme bile büyüyor ve fiyat açısından bu paralar ağır takviye bölgelerinde.

Analist Van de Poppe ayrıyeten Verasity‘nin lokal tokeni olan VRA’ya yatırım yapmak için âlâ bir vakit olduğunu söylüyor. Verasity, dünya çapındaki büyük yayıncılara ve oyun geliştiricilerine ödül teşvikli altyapı sunan merkezi olmayan yeni kuşak görüntü paylaşım blockchain ağı. Piyasa kıymetine nazaran 363. sıradaki kripto para olan VRA, son 24 saatte %11’den fazla artışla, yazı yazılırken 0,035002 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.