Alt Coin

Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri!

Kripto para piyasaları analisti Chris Burniske, tanınan altcoin projelerinden biri olan Cardano’nun (ADA) “Buhar Yazılım” olduğunu söylüyor ve yorumuyla kripto etraflarda şok yaratmayı başarıyor. Analistin Cardano (ADA) yorumu ve dayandığı sebepleri Kriptokoin.com olarak mercek altına alıyoruz.

Cardano (ADA) için çarpıcı yorumlar

Cardano, kripto piyasalarda kaydettiği kıymetli büyümeye karşın bir taraftan da tenkit almaya devam ediyor. Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske isimli kripto para analisti, Cardano’yu ADA tokeninin düşük performansına atıfta bulunan yakın tarihli bir tweet’te “buhar yazılım” olarak eleştirdi. Kripto analist yaptığı yorumda geçen yıl, projenin temel olarak gerçekler yerine “hype”a dayandığını söyledi. Kripto analist Burniske, Cardano’ya karşı çıkan tek kişi olmaktan çok uzak. Eleştirenler ortasında Mark Cuban da var. Milyarder Mark Cuban ayrıyeten tanınan pay ispatı blockchaininin yararını sorguladı. Kripto kaynaklar tarafından bildirildiğine nazaran, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, projenin ardındaki topluluğu “tuhaf bir kült” olarak nitelendirdi. ADA, analistin bu yorumundan bu yana daha kripto para piyasasında düşük performans gösteriyor.

Cardano tokeni ADA ayrıyeten 2022’nin başından bu yana %17 düştü ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyini geri almaktan %62.82 uzakta. Öte yandan “vaporware” ya da “buhar yazılım” tenkitlerini çürüten bir büyüme görmek mümkün. Tenkitlere karşın, Cardano (ADA) geçen yıl değerli bir büyüme gösterdi. Bu ayın başlarında, blockchain yakın vakitte üç milyon cüzdanı aştı. Kripto para borsası Kraken‘in araştırma kolu tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora nazaran, tokenin son fiyat hareketleri direkt büyüyen ağ aktifliğiyle ilişkili.

Önde gelen Cardano tabanlı merkezi olmayan borsa olan SundaeSwap, kısa mühlet evvel blockchaininin ana ağında birinci kere sahneye çıktı. Vesayetsiz bankacılık protokolü MELD, takassız token platformu SpaceBudz ve cüzdan uzantısı Nami, Cardano (ADA) üzerine inşa edilen en değerli projelerden kimileri. Proje şu anda geliştiricilerin blockchain için ölçeklendirme tahlilleri oluşturmaya odaklanacağı “Basho” çağında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.