Alt Coin

Bilgiler Çıktı: Balinalar Bu Altcoin’den Çokça Tutuyor!

Kripto tahlil firması IntoTheBlock’a nazaran Ethereum’un rakibi olan MATIC’in arzının yaklaşık %90’ı tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselirken balinaların elinde. Kripto balinaları, altcoin projesinin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselmesinin ortasında bir Ethereum (ETH) rakibinin arzını silip süpürüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin balinalarca toplanıyor

Kripto para tahlil firması IntoTheBlock, balinaların, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların geniş çapta benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme tahlili olan Polygon (MATIC) arzının %88’ine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Kripto tahlil firması, büyük sahiplerin MATIC’in dolanımdaki arzının en az %0,1’ini elinde tutan varlıklar olarak görüyor. 6,872,890,164 MATIC tokeninin sirkülasyonda olduğu biliniyor. Ethereum rakibindeki %0,1’lik bir pay, yazı yazılırken 19,58 milyon dolar bedelinde olan 6,872,890 MATIC’in mülkiyeti manasına gelir.

IntoTheBlock ayrıyeten, Polygon tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.90 dolara yükselirken, MATIC yatırımcılarının %100’ünün şu anda parada yahut kârda olduğunu da ekliyor. Kripto tahlil şirketi, tutulan mühlete nazaran sahiplerin bileşimine bakıldığında, adreslerin %77’sinin MATIC’i 1 ila 12 ay ortasında, %21’inin ise bir aydan daha kısa bir müddettir elinde tuttuğunu gösteriyor. Adreslerin yalnızca %2’si bir yıldan uzun müddettir MATIC‘i elinde tutuyor. IntoTheBlock ayrıyeten kripto borsalarına giren ve çıkan MATIC ölçüsüne da bakıyor. Tahlil firması, piyasa iştirakçilerinin son yedi gün içinde kripto borsalarına 708,34 milyon dolar pahasında MATIC tokeni yatırdığını ve birebir vakit diliminde çıkışların yahut para çekme süreçlerinin 618,24 milyon dolar olduğunu belirtiyor. Yazı yayınlandığı sırada MATIC, son 24 saatte %4.66 artışla 2.85 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.