Alt Coin

Bilgiler Geldi: Balinalar, Düşüşte Bu 10 Altcoin’den Alıyor!

WhaleStats nezaretindeki en büyük Ethereum balinaları, kripto para piyasası güçlü toparlanma belirtileri gösterirken Polygon (MATIC) ve 2 DeFi altcoin projesini süpürmekle meşgul. Gelin balinaların son lokmalarına ve düşüşte yağmalanan 10 altcoin’e göz atalım.

Dördüncü en büyük ETH balinası milyonluk Aave satın aldı

En son WhaleStats bilgilerine nazaran en büyük 1.000 ETH balinası son 24 saat içinde ortalama 12.766 dolar bedelinde MATIC token satın aldı. Kayda bedel en büyük MATIC süreci, token ATH düzeyi 2,92 dolardan geri çekilirken, 5.02 milyon dolar kıymetinde 2.000.000 MATIC satın alan ikinci en büyük Ethereum balinası tarafından gerçekleştirildi. Geri çekilme sürecinde büyük cüzdanların biriktirdiği bir altcoin projesi de, DeFi odaklı altcoin projesi Aave (AAVE) oldu. WhaleStats, balinaların tıpkı süreçte ortalama 10.627 dolar kıymetinde AAVE satın aldığını bildiriyor. En büyük alım, geçtiğimiz günlerde, dördüncü en büyük Ethereum balinası olan Light tarafından 5.55 milyon dolar pahasında 19.949 Aave ile kaydedildi.

Balinalar düşüşte bu altcoin projelerini kıymetlendirdi

Kriptokoin.com olarak bilgilerini paylaştığımız WhaleStats, birebir vakit diliminde balinaların 4.140 dolarlık satın alma fiyatıyla Sushi’ye (SUSHI) yüklendiklerini ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerin en çok satın alınan birinci on altcoin’ine bakıldığında, önde gelen akıllı kontrat platformu ETH, ortalama 289.590 dolarlık satın alma meblağıyla listenin başında yer alıyor. Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ikinci ve üçüncü sırada konumlanırken. Woo Network (WOO), yedinci sırada yer alıyor ve onu Wrapped Bitcoin (WBTC) izliyor. Metaverse token’leri Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) listeyi tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.