Bitcoin

Bilgiler Konuşuyor: Hintliler Bu 3 Altcoin’e Atak Ediyor!

Shiba Inu (SHIB) ve Poligon (MATIC) Hindistan’da en çok süreç gören altcoin projeleri ortasında yer alıyor. Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC), Hintli traderların sevgilisi olmuş görünüyor. Hususun detaylarını Kriptokoin.com’dan takip edebilirsiniz.

Hindistan’ın gösdesi altcoin projeleri

Hindistan’ın en eski kripto para borsası olan ZebPay, Shiba Inu (SHIB) ve Polygon’un (MATIC) 2021’de Bitcoin ile birlikte en çok süreç gören kripto para üniteleri ortasında olduğunu açıkladı. ZebPay, Shiba Inu’yu Ekim ayının sonundaki devasa fiyat artışının tepesinde listeledi. Bir diğer büyük Hint kripto süreç platformu olan WazirX, yılın en çok süreç gören kripto para üniteleri ortasında Shiba Inu ve rakibi Dogecoin‘den bahsetti. WazirX tarafından bu ayın başlarında yayınlanan bir rapor, Bitcoin’in bayanlar ortasında daha tanınan olduğunu, erkeklerin ise Shiba Inu yatırımını tercih ettiğini gösterdi. Borsanın kullanıcı tabanı, tüm kullanıcıların çoğunluğunu oluşturan Y nesli ile bu yıl %130 arttı.

ZebPay CEO’su Avinash Shekhar, gişe rekorları kıran bir yıl geçirmesine karşın kripto paranın hala başlangıç ​​aşamasında olduğuna inanıyor. CEO, “Bu yıl kripto ile ilgilenen yatırımcılarda kıymetli bir büyüme gördük ve trend yavaşlamıyor. Ayrıyeten, dünyanın dört bir yanındaki hükümetler kriptoya ısınıyor” dedi.

Hindistan‘ın kripto para topluluğu, acil düzenleme problemini çözmek için çaba ederken, ülke belirsizlik içinde kalmaya devam ediyor. Lokal basına nazaran, parlamentonun kış oturumunda sunulması planlanan ve hararetli bir biçimde tartışılan kripto yasa tasarısı artık gelecek yıl ele alınacak. 23 Kasım tarihli bir bültende, tüm özel kripto para ünitelerine kapsamlı bir yasak getirilmesinden kelam edildi. Lakin NDTV, Aralık ayı başlarında kripto para ünitelerini yasaklamak yerine düzenlemeyi amaçladığını bildirdi. Hindistan’ın nüfusunun 1,4 milyar insan olduğu göz önüne alındığında, kripto piyasası için büyük bir potansiyel var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.