Alt Coin

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Duyuruyla Fırladı!

Süreç hacmiyle en büyük kripto para ünitesi olan Binance, yakın vakitte iki yeni altcoin listelediğini açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, API3 ve LOKA’yı listeliyor

Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanan yeni bir çok oyunculu çevrimiçi (MMO) strateji oyunu olan League of Kingdoms (LOKA) Binance pazarına katıldı. Piyasaya yeni çıkan altcoin, listeleme sonrası 2.42 dolardan 2.78 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında 2.40 dolar civarına geri çekilmiş üzere görünüyor. Token, yatırımcılara değişken fiyat dalgalanmaları yaşayabilecek kripto varlıkları sunan özel bir alan olan Binance’in Innovation Zone’da görünecek. LOKA; Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ticaret çiftleri ile sürece açıldı.

24 saatlik API3 grafiği

Öte yandan borsa, bugün TSİ 13:30’da API3’yi listeleyecek ve API3/BTC, API3/BUSD ve API3/USDT çiftleri için alım satımı aktifleştirecek. Şu anda kullanıcılar, ticarete hazırlık maksadıyla borsaya API3 yatırmaya başladı. API3, duyurunun tesiriyle 4.02 dolardan 4.93 dolara kadar çıktı.

API3 ve LOKA nedir?

League of Kingdoms, proje için arazi olarak hizmet veren, NFT’ler üzere Blockchain’ler özelliklerini kullanarak klasik stratejik dövüş oyunu formatının ötesine geçer. Ek olarak, protokolün yönetişimi, merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) tarafından belirlenecektir. Yönetişime ek olarak, LOKA oyun içi satın almalar, NFT varlıklarının basımı ve mükafatlar kazanmak için kullanılabilir.

API3, API’lerin üçüncü taraf ortacılar olmadan direkt Blockchain uygulamalarına data beslemesini sağlayan bir bilgi oracle’ıdır. API3, ödül almak için stake edilebilen ve data akışında bir güvenlik garantisi sağlamak için teminat misyonu görebilen lokal idare tokenıdır. API3’nin belirtilen amacı, API’lerin merkezi olmayan sürümlerinin oluşturulmasına, yönetilmesine ve paraya çevrilmesine müsaade vermektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.