Alt Coin

Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Pik Yaptı!

Ünlü Bitcoin borsası Binance, Innovation Zone platformunda 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Convex Finance (CVX) ve ConstitutionDAO (PEOPLE)’yu platformuna ekliyor. Listeleme haberiyle altcoin fiyatları ansızın yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, Innovation Zone platformunda 2 yeni altcoin listeliyor

Tanınan Bitcoin borsası Binance, Innovation Zone platformunda 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance, Convex Finance (CVX) ve ConstitutionDAO (PEOPLE)’yu listeleyecek ve 23.12.2021’de CVX/BTC, CVX/BUSD, CVX/USDT, PEOPLE/BTC, PEOPLE/BUSD ve PEOPLE/USDT isimli alım satım çiftleri için ticarete başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak CVX ve PEOPLE’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. CVX ve PEOPLE için para çekme süreçleri 24.12.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık mühleti, kullanıcıların referansı için varsayımı müddettir. Kullanıcılar, para çekme sürecinin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. CVX ve PEOPLE Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Listeleme haberiyle altcoin fiyatları birdenbire yükseldi. Convex Finance (CVX) yüzde 18’lik bir artış yaşadı. ConstitutionDAO (PEOPLE) yüzde 40’lık bir artış yaşadı.

Convex Finance (CVX) nedir?

Convex Finance, Curve Finance üzerine kurulmuş bir getiri optimizasyonu ve otomasyon protokolüdür. Kullanıcıların en az uğraşla artırılmış CRV ve likidite madenciliği mükafatları almalarını sağlar. CVX, stake etme, performans fiyatlarını talep etme ve idare oylaması için Convex Finance’in lokal tokenidir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) nedir?

ConstitutionDAO (PEOPLE), ABD anayasasının birinci baskısını satın almak için kitlesel fon sağlayan bir hareketti. PEOPLE, AnayasaDAO’nun bir hissesini temsil eden tokendir. Belge için yapılan teklif başarısız olduğundan, PEOPLE tokeni artık tarihî ehemmiyete sahip bir DAO hareketini de temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.