Alt Coin

Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi!

Dev Bitcoin borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa platformuna Anchor Protocol (ANC) ve Acala’yı (ACA) ekliyor. Borsanın listeleme haberinin akabinde 2 kripto paranın da fiyatı birdenbire yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Fiyatlar fırladı!

Öncü Bitcoin borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa hususa yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Binance, Anchor Protocol’ü (ANC) ve Acala’yı  listeleyecek ve 25.01.2022 tarihinde ANC/BTC, ANC/BUSD, ANC/USDT, ACA/BTC, ACA/BUSD ve ACA/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACA ve ANC’yi borsaya yatırmaya başlayabilir. ANC ve ACA için para çekme süreçleri 26.01.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için iddiası müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. ANC Listeleme Fiyatı: 0 BNB. ACA Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır.
Dayanağınız için teşekkürler!

Borsanın listeleme haberinin akabinde 2 kripto paranın da fiyatı ansızın yükseldi. Anchor Protocol (ANC) yüzde 10’luk bir artış yaşadı. Acala (ACA) fiyatı da yükseliş modunda ve yeşil tahtada süreç görüyor.

Anchor Protocol (ANC) nedir?

Anchor Protocol, Terra Blockchain’inde bir ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür. ANC, protokolün, kullanıcıların dijital varlıklarını çok teminatlandırılmış bir modelle idareye katılmalarına, ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve faiz kazanmalarına imkan tanıyan lokal yardımcı program ve idare tokenidir.

Acala (ACA) nedir?

Acala ağı, Polkadot parachain olarak çalışan, EVM uyumlu bir DeFi akıllı mukavele platformudur. ACA, platformun stablecoinleri basmak, süreç fiyatlarını ödemek, idareye katılmak, stake ve likidite madenciliği yoluyla mükafatlar kazanmak için kullanılabilen lokal tokenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.