Alt Coin

Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Zıpladı!

Öncü Bitcoin borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Spell Token (SPELL) ve TerraUSD (UST)’yi 24 Aralık 2021 tarihinde Türkiye saati ile 11:00’da borsada listeleyecek. Kripto paraların fiyatı listeleme haberiyle apansız sıçradı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Spell Token ve TerraUSD!

Tanınan Bitcoin borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Spell Token (SPELL) ve TerraUSD (UST)’ı listeleyecek ve 21.12.2021 tarihinde SPELL/BTC, SPELL/BUSD, SPELL/USDT, UST/BTC, UST/BUSD ve UST/USDT isimli ticaret çiftleri için alım satıma başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SPELL ve UST’yi borsaya yatırmaya başlayabilir. SPELL ve UST için para çekme süreçleri 25.12.2021 tarihinde açılacak. Binance sırf SPELL Avalanche C-Chain ve ERC-20 token yatırma ve çekme süreçlerini destekleyecek. Para çekme açık mühleti, kullanıcıların referansı için iddiası bir müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. SPELL ve UST Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Dayanağınız için teşekkürler!

Kripto paraların fiyatı listeleme haberiyle ansızın sıçradı. Spell Token (SPELL) yüzde 18’lik bir artış yaşadı. TerraUSD (UST)’de yeşil tahtada süreç görüyor.

Spell Token (SPELL) nedir?

Spell Token, çok zincirli bir borç verme protokolüdür. SPELL, protokolün gelirini almak için stake edilebilen idare tokenidir.

TerraUSD (UST) nedir?

TerraUSD (UST), Terra Blockchain’inin merkezi olmayan bir algoritmik stablecoin’idir. 1 TerraUSD basmak için 1 USD bedelinde rezerv varlık LUNA’nın yakılması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.