Kripto Haber

Binance. ABD, Intel’in Uyum Şefi Majalya’yı İşe Aldı

Binance’in ABD’deki bağlı kuruluşu Perşembe günü, kripto borsasının baş risk görevlisi olarak Intel’in en üst düzey uyumluluk yöneticisini işe aldığını söyledi.

Oracle ve Uber’in uyum ofislerini yöneten eski bir federal antitröst avukatı olan Sidney Majalya, Binance’e katılacak. ABD, bir tweet’e göre Ocak ayında. LinkedIn’e göre Ağustos 2019’dan beri meşru başkan yardımcısı ve çip üreticisinin uyumdan sorumlu baş sorumlusu.

Doğrudan Binance Brian Schroder’a rapor verecek. ABD CEO’su Ekim ayından bu yana bir blog yazısı söyledi.

Schroder, Binance Majalya’yı getiriyor. ABD CEO’sunun “risk” bölümündeki ilk yöneticisi, borsanın uyumluluk cephesinde iş anlamına geldiğini telgraf ediyor. ABD’li milletvekilleri, bazılarının yetersiz düzenlendiğini iddia ettiği yeni ortaya çıkan kripto endüstrisine baskı uygulamaya devam ettiği için bu çok önemli olabilir.

“Binance. ABD, uyumluluğa derinden bağlıdır ve önceliğimiz, müşterilerimizin, yatırımcılarımızın ve düzenleyicilerin en yüksek güvenini ve güvenini kazanan birinci sınıf bir uyum ve risk organizasyonunu sürdürmek ve büyütmek” dedi.

Yorum isteyen bir e-posta göndermedi. Borsa temsilcileri hemen yorum yapmadı.

Daha fazlasını görün: Binance CEO’su “CZ” Küresel Düzenleyici Baskıya Yanıt Veriyor ve Uyumluluğu “Yolculuk” Olarak Adlandırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.