Kripto Haber

Binance, Arjantin Milli Futbol Takımı Profesyonel Ligi’ne Sponsor Olacak

Kripto borsası Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Binance’in Arjantin’in güçlü milli futbol takımının ana sponsoru ve beş yıl boyunca ulusal futbol liginin isim sponsoru olacağını duyurdu.

  • Şirket, Arjantin futbolunun yönetim organı olan Arjantin Futbol Federasyonu (AFA) ile bir anlaşma imzaladığını söyledi.
  • Şirket Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Binance’in dünya çapında bir milli futbol takımıyla yaptığı ilk anlaşma olduğunu söyledi. Arjantin iki kez dünya şampiyonu ve muhtemelen futbolun en iyi oyuncusu Lionel Messi’ye ve en tutkulu hayran kitlelerinden birine sahip.
  • Binance’e göre anlaşma, “kısa süre içinde” piyasaya sürülecek bir hayran tokeninin geliştirilmesini içeriyor.
  • “Bu anlaşma aracılığıyla, Arjantin futbolunu her düzeyde desteklemeyi ve ülke ve dünyadaki futbol taraftarlarına Binance, kripto dünyası ve blok zinciri hakkında farkındalık yaratmayı umuyoruz.” Dedi. Bir deyim.
  • AFA’nın ticari ve pazarlama müdürü Leandro Petersen, anlaşmanın federasyon ve ülkenin en iyi takımları için ekonomik bir nimet olacağını ve “bizi dünya çapında yeni dijital platformlar alabilecek milyonlarca hayrana yaklaştıracağını söyledi. AFA’dan gelen varlıklar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.