Alt Coin

Binance Bu 10 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Listelenebilirler!  

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çoklukla yatırım kolu olan Binance Labs aracılığıyla takviyede bulunduğu projelerin altcoin’lerini listeleme eğiliminde oluyor. Kriptokoin.com olarak, Binance Labs’in yatırım yaptığı fakat borsada listelenmemiş olan altcoin’leri aktarıyoruz. Lakin, listelemelerin bir katılık taşımadığının altını çizmek gerekiyor.

İşte Binance borsasında listelenme potansiyeli olan 10 altcoin

  • Xend Finance (XEND): Xend Finance, kullanıcıların stablecoin’lerle tasarruf etmesine ve bileşik faiz kazanmasına yardımcı olan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) platformudur. XEND, 0.10 dolardan süreç görüyor.
  • Refinable (FINE): Refinable, ana Ethereum’un NFT standartlarının her ikisini de destekleyen birkaç NFT platformundan biridir ve yaratıcıların, maliyetleri düşürürken; daha fonksiyonel ve dilek edilen NFT’ler üretmek için eşsiz yeteneklerinden yararlanmalarına imkan tanır. 0.15 dolardan el değiştiriyor.
  • MobileCoin (MOB): MobileCoin, 2017 yılında Josh Goldbard ve Shane Glynn tarafından kurulan ve MobileCoin Inc. tarafından geliştirilen eşler ortası bir kripto para ünitesidir. MOB, 4.81 dolardan süreç görüyor.
  • Biswap (BSW): Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve düşük süreç fiyatları ile piyasadaki birinci merkezi olmayan borsa platformudur. BSW, yazım sırasında 0.67 dolar düzeylerinde.
  • StarSharks (SSS): StarSharks, oyuncular, idare komiteleri ve oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen Binance Smart Chain’e dayalı bir NFT-GameFi ekosistemidir. SSS, 7.48 dolardan el değiştiriyor.
  • HOPR (HOPR): Data ve zımnilik sorunlarına odaklanan bir Blockchain olan HOPR, hem bireyler hem de kurumlar için bu hizmeti sunmaya odaklanmış bir proje. HOPR, 0.2 dolardan süreç görüyor.
  • Cere Network (CERE): İşletmeler ve bireyler için ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sunmayı amaçlayan bu proje, Polkadot ve Cosmos projelerinde de yer alıyor. CERE, yazım sırasında 0.03 dolardan süreç görüyor.
  • Numbers Protocol (NUM): Numbers Protocol, Web 3.0 için yeni merkezi olmayan fotoğraf ağını oluşturuyor. NUM, 0.51 dolardan el değiştiriyor.
  • Math Wallet (MATH): Math, ekosisteminde merkeziyetsiz uygulamalar, staking, Blockchain ve ödeme sistemi yer alan bir ekosistemin eseridir.
  • Covalent (CQT): Covalent, bilgi toplama üzerine ağırlaşmış bir Blockchain ağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.