Alt Coin

Binance Bu Altcoin’e Onmilyonluk Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Binance borsasının risk sermayesi kolu borsalara, kurumlara ve merkezi olmayan finans (DeFi) ağlarına bağlayan bir likidite platformu olan WOO Network’e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım yaptığını duyurdu. Bunun üzerine ağın altcoin’i WOO’nun fiyatı arttı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance, yeni yatırımını duyurdu

WOO Network, 40’tan fazla kuruma, borsaya, ticaret grubuna, cüzdanlara ve merkezi olmayan uygulamalara likidite sağlar. Şirketin eserleri ortasında kurumsal yatırımcılar için bir platform olan WOO Trade ve sıfır fiyatlı ticaret ile derin likiditeyi birleştiren kişisel yatırımcı odaklı WOO X yer alıyor. Binance Labs’in yatırım yöneticisi Peter Huo, iştirak hakkında şunları söylüyor:

WOO Network, hem zincir içi hem de zincir dışı derin likidite ve sıfır fiyatlı ticaret sağlayarak kripto ekosistemine kıymetli bir paha katıyor. Uzun müddetli münasebetimizi genişletmekten ve bilhassa Binance Smart Chain üzerinde daha fazla işbirliklerini keşfetmekten heyecan duyuyoruz.

Geçen yıl, WOO Network, fiyatlandırmayı uygunlaştırmak ve kaymayı azaltmak için likidite ağını ve kurumsal piyasa oluşturma tekniklerini kullanan WOOFi Swap’ın piyasaya sürülmesiyle Binance Smart Chain’de likidite sağlamaya başladı. WOO ayrıyeten DYDX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO üzere öbür merkezi olmayan protokollere likidite sağlıyor. WOO Network, stratejik ortaklar Three Arrows Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent’in yatırımlarını içeren 30 milyon dolarlık A Serisi cinsini Kasım ayında kapattı. Son gelişmelerin akabinde WOO Network’ün WOO tokenı 0.91 dolardan 1.17 dolara kadar çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.