Alt Coin

Binance Bu Altcoin’e Stratejik Bir Yatırım Yaptı!

Solv Protocol, Financial NFT’, yani finansal mülkiyeti ve hakları temsil edecek halde ayarlanmış tokenize edilmiş bir fiş kavramına öncülük ediyor. Eşsiz teklif artık Binance Labs tarafından destekleniyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Solv Protocol, Binance Labs’tan fon topladı

Binance’in resmi web sitesinde paylaştığı resmi duyuruya nazaran, inovasyon departmanı Binance Labs, başlangıç ​​aşamasındaki Solv Protocol’e stratejik yatırım yaptı. Binance Labs, Solv Protocol’ün geliştirilmesinin sonraki kademelerine para yatırmanın yanı sıra, Binance’in NFT platformunda NFT’leri başlatmak için Solv Protocol ile işbirliği yapacak.

Ayrıyeten, Web3 şirketlerinden oluşan Binance Labs portföyü, ek finansman aramak için Solv Protocol platformunda Finansal NFT’ler yayınlayabilecek. Binance Labs yatırım yöneticisi Peter Huo, Solv Protocol’ün VC yatırımı ve bir bütün olarak DeFi segmenti için sunduklarının öncü karakterini vurguluyor:

Financial NFT için merkezi olmayan bir pazar yeri olan Solv Protocol, kendi NFT alanına öncülük ediyor. Binance ve Solv’un gelecekte sahip olacağı sinerjilere inanıyoruz, bilhassa klâsik finansta kanıtlanmış prevalansları göz önüne alındığında, kuponlar üzere Financial NFT’lerin büyüme için büyük bir alana sahip olduğuna inanıyoruz. DeFi’deki yenilikleri keşfetmek için Solv takımıyla yakın bir biçimde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Solv Protocol’ün kurucu ortağı Mike Meng, takımı tarafından sunulan Vesting Voucher’ların DeFi’deki en tehlikeli sıkıntılardan birini, yani kişisel yatırım için esnek ve kapsayıcı araçların eksikliğini ele alabileceğinden emin:

Gelişmekte olan DeFi alanındaki en acil sorun, karmaşık finansal mukaveleleri söz etmek için verimli ve esnek bir aracın olmamasıdır. Solv Protocol, Financial NFT’leri oluşturmak ve trade etmek için özel olarak tasarlanmış bir piyasayı masaya getirerek boşluğu dengeliyor. Binance Labs’in stratejik yatırımcımız olmasıyla, daha âlâ bir Financial NFT ekosistemi oluşturmaya bir adım daha yaklaştık. Kripto dünyasının bu yenilikçi ve süratle büyüyen kesiminde yer almaktan tüm tarafların yararlanacağına inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.