Alt Coin

Binance Bu Altcoin’i Satın Alıyor: Fiyat Fırladı!

Yakından takip edilen altcoin projesi Swipe (SXP), başkan kripto para borsası Binance’nin açıklamalarından sonra %30 yükseldi. Binance duyuruda, 2020 yazında satın aldığı Swipe paylarının kalanını da satın alacağını bildiriyor. Fiat ve kripto paralar ortasında köprü kurmayı amaçlayan altcoin projesi, duyuru akabinde 1.5 dolar bölgesinden 2 dolar direncine kadar yükseldi. Gelin gelişmelere ve SXP fiyatının son durumuna göz atalım.

Binance, Swipe paylarını arttırıyor

Borsanın gün içindeki resmi duyurusuna nazaran 2020 yazının akabinde Swipe’ın kalan payları de satın alınacak. Hatırlamak gerekirse, Temmuz 2020’de Binance, prestiji para ve kripto paralar ortasındaki boşluğu kapatan Swipe’ı yaygınlaştırmak gayesiyle paylarının birçoklarını satın almıştı. Binance, duyuruda altcoin projesine dair şunları paylaşıyor:

  • Binance ve Swipe, Visa kartlarını çıkarmak için düzenlenmiş ve lisanslı kuruluşlarla birlikte çalışıyor.
  • Swipe, Binance’in kart programı yöneticisi ve teknoloji platformu olarak misyon yapar.
  • Swipe ayrıyeten, müsaade verilen bölgelerde ve pazarlarda kart çıkarmak için stratejik ortaklarla birlikte çalışır.

Duyuruda, kalan ödenmemiş payların satın alınmasının tamamlanmasının akabinde Swipe CEO’su Joselito Lizarondo’nun istifa edeceği ve Binance’den ayrılacağı bildiriliyor.

Babylons (BABI), 3 Ocak’ta Bitexen Pro tahtasına ekleniyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Swipe (SXP), dakikalar için yükselişe geçti

Duyuru akabinde SXP fiyatı üstteki %20’ye ulaşan iki adet saatlik mum kaydetti. Altcoin projesi 3 Mayıs’taki 5.86 dolar ATH’sinin %67.58 altında süreç görüyor. Coingecko bilgilerine nazaran SXP gün içinde 1,99 dolarla mahallî doruğunu kaydetti. Şu anda %8’lik düzeltmeyle 1.88 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.