Alt Coin

Binance Bu GameFi Coin’ine Yatırım Yaptı! İşte Ayrıntılar

Binance Labs, geçtiğimiz saatlerde Elfin Kingdom’a stratejik yatırımını duyurdu. Elfin Kingdom, GameFi coin projesinin iştirak sayesinde dünyaya açılacağını temenni ediyor. İşte detaylar ve CEO Juan’un açıklamaları…

Binance Labs, Elfin Kingdom ile ortak oluyor. Önde gelen risk sermayesi ve kuluçka kolu ile stratejik iştiraki duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu iştirak, GameFi’nin dünyaya erişimini daha da genişletmemizi sağlıyor.

Binance Labs’ın duyurusu:

Binance Labs ailesi’ne beğenilen geldin Elfin Kingdom.

GameFi coin, Elfin Kingdom ile staking havuzları genişliyor

Elfin Kingdom, kullanıcıların kripto paralarıyla daha fazla kazanmak için toplamasına, savaşmasına ve farming yapmasına imkan tanıyan bir oyna-kazan platformunda, DeFi getirisi farming ve NFT token’lerinin oyunlaştırılmış ögelerle birleştiren bir GameFi projesidir. Binance Labs, Binance Smart Chain ekosistemini genişletmek için Elfin Kingdom’a stratejik yatırım yaptığını duyuruyor:

Büyük potansiyele sahip bir GameFi projesi Elfin Kingdom, DeFi ile birleştirilmiş yeni bir GameFi biçimi sunuyor; Oyuncular, oyunlar içinde ortak DeFi projelerinin tokenlarını stake edebilecekler.

Oyna-kazan platformu Elfin Kingdom’un CEO’su Juan, stratejik iştirake dair şunları söylüyor:

Kullanıcıların Blokchain teknolojisinin avantajlarından yararlanmalarına müsaade vererek toplulukları birbirine yakınlaştırmayı amaçlıyoruz. Binance Labs ile stratejik bir paydaşlık kurarak, daha yeterli bir Blockchain oyun ekosistemi oluşturmaya bir adım daha yaklaştık.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Binance Labs devası bir oyna-kazan ekosistemi inşa etmeyi amaçlayan MOBOX’a (MBOX) stratejik bir yatırım yaptığını duyurmuştu. Akabinde MBOX fiyatı saatler içinde 7.40 dolar ATH’sine ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.