Alt Coin

Binance Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı!

Önde gelen DeFi, NFT ve GameFi ekosistemi olan Binance Smart Chain (BSC), 1 milyar dolarlık büyüme fonu kapsamında NFT oyun şirketi Crypto Gaming United’a (CGU) yatırım yaptığını duyurdu. Haberin akabinde metaverse coin CGU fiyatı %60’lık patlama gerçekleştirdi. Proje, 2024 yılına kadar oyna-kazan platformu aracılığıyla 1 milyon kişiyi istihdam etmeyi hedefliyor. İşte ayrıntılar…

Binance 1 milyon dolarlık metaverse coin yatırımını duyurdu!

CGU, oyun içi mükafatlar kazanmak için NFT tabanlı çevrimiçi görüntü oyunları oynayan, oynayarak kazanılan oyunculardan oluşan global bir topluluk oluşturmaktır. CGU, 30 ülkede 100.000’den fazla topluluk üyesine kaydoldu ve bunlardan 5.800’den fazla “scholars” burs yoluyla gelir elde ediyor. Proje ayrıyeten, 2024 yılına kadar oyna-kazan platformu aracılığıyla 1 milyon kişiyi istihdam etmeyi, pandemi ve genç işsizliğinden en çok etkilenen ülkelerde NFT token nakit çıkışlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. CGU’nun kurucu ortağı Sergei Sergienko’da projeye dair şu sözlere yer verdi:

CGU oyna-kazan ekosistemini destekleyen teknolojinin temelini oluşturan LaborX pazarımız aracılığıyla kripto meslek işgücü idaresi için altyapı geliştirmiş, metaverse istihdamı için bir kategori yaratıcısıyız.

Arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, NFT, kripto, oyun, müzayede, ve toplumsal medya, öbürleri ortasında. Kazanmak için oyna, dünyanın 200 milyon iş arayan bireyi ortasında bir meslek olarak popülaritesi patlıyor ve CGU, bu nüfusun %60’ını temsil eden ülkelerdeki akademisyenleri destekliyor. Şirket, memleketler arası erişimini güçlendiren BSC 1 Milyon dolar Programından aldığı yatırımla, daha fazla kazan-kazan oyun platformunun birliğe katılmasıyla kestirimi 1 milyon kişiyi istihdam etme yolunda ilerlediğinden emin.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere BSC, bugüne kadar dünyanın en büyük ve en süratli hızlandırma programlarından biri olan Büyüme Fonu aracılığıyla 300’den fazla Blockchain projesini destekledi ve önümüzdeki aylarda 500’den fazla teşebbüsü kuluçkaya yatırmayı ve hızlandırmayı planlıyor. CGU’ya yapılan yatırım, BSC’nin gelişmekte olan sanayilere ve bunun üzerine inşa edilen projelere dayanak sağlayarak global olarak kripto-Blockchain kitle benimsemesini artırma vizyonuyla uyumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.