Alt Coin

Binance, Bu NFT ve Metaverse Coin’ine Yatırım Yaptı!

Akıllı bir NFT altyapı hizmet sağlayıcısı olan Alethea AI, geçtiğimiz gün Binance Smart Chain (BSC) Growth Fund’dan açıklanmayan bir yatırım aldığını duyurdu. Alethea AI, iki şirketin metaverse, NFT ekosistemi ve yapay zeka (AI) ile non-fungible tokenın (NFT’nin) ortak gelişimi üzerinde birlikte çalışacağını söyledi. Buna ek olarak, BSC Growth Fund ayrıyeten muhakkak sayıda metaverse ve NFT odaklı coin ALI’den satın aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

BSC fonundan, metaverse coin projesine yatırım

BSC Growth Fund’dan ölçüsü açıklanmayan bir yatırım alan Alethea AI, Alameda, Multicoin ve LD Capital’den 16 milyon dolar fon topladı. 12 Ekim’de Binance, BSC zincirini desteklemek, kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin yakınsamasını kolaylaştırmak için 1 milyar dolarlık bir kripto para büyüme fonu başlattı.

Alethea AI, Akıllı ve Etkileşimli NFT’ler tarafından engellenen dünyanın birinci akıllı metaverse’ini inşa ediyor. Merkezi olmayan iNFT protokolünün yaratıcısı olan Alethea AI, AI animasyonunu, etkileşimini ve üretken AI yeteneklerini NFT’lere aktarma konusunda son teknoloji olarak tanımlanıyor. Topluluk üyeleri Noah’s Ark isimli akıllı metaverse’te iNFT’lerden yaratabilir, eğitebilir ve kazanabilir. Alethea AI’ın Medium gönderisinde, iştirake dair aşağıdaki sözler yer alıyor:

Binance Smart Chain ve Alethea AI birlikte güçlü bir topluluk oluşturmaya devam etmek için güçlerini birleştirecek. Noah’s Ark (Nuh’un Gemisi), birinci Akıllı Metaverse ve tüm iNFT Protokolü, Binance ekosisteminden faydalanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.