Alt Coin

Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Binance’in risk sermayesi kolu ve inkübasyon merkezi olan Binance Labs, Animoca Brands’in yan kuruluşu olan Play to Earn ve coin projesi, taşınabilir oyun platformu GAMEE’e yakın vakitte yapılan 1,5 milyon dolar fiyatındaki stratejik yatırımını duyurdu. Bu duyurunun akabinde GAMEE (GMEE) 0.15 dolardan 0.17 dolara sert bir yükseliş sergiledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance’in play to earn coin yatırımı, fiyatı etkiledi

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in yatırım kolunun yatırımı ile yükselen GAMEE; oyuncuları marifetleri ve gayretleri için ödüllendiren, yüksek etkileşimli, oyna-kazan (play to earn) taşınabilir oyun platformudur. GAMEE eserleri için satın alım, platformun kripto para ünitesi olan GMEE tokenı tarafından destekleniyor. Proje, Blockchain’in avantajlarını ana akım oyunculara tanıtmayı amaçlıyor. GMEE tokenı başlangıçta Ethereum’da başlatıldı ve Polygon ve Binance Smart Chain’e “köprülendi”. Yani, Polygon ve BSC’de de süreci yapılıyor.

Arc8 ve G-Bots, GMEE tokenı tarafından desteklenen en yeni  Blockchain oyun projeleri oldu. Yatırım açıklamasına nazaran Arc8, gündelik taşınabilir oyunlara bir yaklaşım getirdi, aylık 300.000 oyuncu tarafından oynanıyor. G-Bot’lar, yükseltilebilir ve üretilebilir, Arc8 tecrübesini geliştiren cross-platform NFT’leridir. Bugün açıklanan yeni fon, GAMEE’in Blockchain oyun tecrübelerinin büyümesini desteklemek, eser gelişimi sağlamak için kullanılacak.

GAMEE CEO’su Bozena Rezab, “Oyunun geleceğini inşa etmemize yardımcı olmak için stratejik bir yatırımcı olarak Binance Labs’ı ağırlamaktan çok memnunuz,” tabirlerini kullandı. Binance Labs Yatırım Yöneticisi Chase Guo ise “GAMEE, oyna-kazan sistemlerini derinlemesine anlayan üst seviye bir taşınabilir oyun platformudur. Blockchain oyunlarını bir sonraki düzeye taşımak için kurulan bu iştirakten heyecan duyuyoruz,” dedi.

GMEE fiyatı ivme kazandı

Üstte bahsedilen yatırımın akabinde platformu tokenı GMEE, aşağıdaki günlük grafikten de görüleceği üzere, 0.154 dolardan 1.78 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında 0.1755 dolardan süreç görüyor. Coin’in yedi günlük yükselişi yüzde 4, 14 günlük yükselişi ise yüzde 56.2 düzeylerinde görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.