Alt Coin

Binance Bu Web 3.0 Coin’ine Yatırım Yapıyor: Fiyat Haberle Fırladı!

Binance Labs, yükünü Web 3.0 coin projelerine, merkezi olmayan finans (DeFi) ve cross-chain yeteneklere odaklanan birkaç Blockchain’e veriyor.

Binanace Labs’ın yatırım haberiyle Web 3.0 coin projesi yükseldi

Binance kripto para borsasının risk sermayesi (VC) kolu olan Binance Labs, Salı günü yaptığı açıklamada, Oasis Vakfı’nın 200 milyon dolarlık ekosistem geliştirme fonuna katkıda bulunacağını duyurdu ve büyük yatırımcıların alternatif Blockchain ağlarında gelişmekte olan projeleri desteklemeye istekli olduğuna dair güçlü bir sinyal gönderdi.

Yatırımla Binance Labs, Ethereum ile rekabet etmeyi amaçlayan alternatif bir akıllı mukavele platformu olan Oasis Network’ü (ROSE) desteklemek için öteki önde gelen VC firmalarına katılıyor. Kriptokoin.com olarak daha evvelki haberlerimizde bildirdiğimiz üzere, Oasis Foundation, gelecek vaat eden teşebbüsleri Blockchain’e çekmek için başlangıçta 160 milyon dolarlık bir geliştirme fonu başlattı. Binance Labs’e ek olarak, ekosistem geliştirme fonunu destekleyen öteki değerli VC firmaları ortasında Hashed, Jump Capital, Dragonfly Capital ve Draper Dragon yer alıyor. Haberin akabinde altcoin fiyatı günlük bazda %25’ten fazla artış kaydetti.

ROSE fiyatı son 24 saat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Binance Labs fonunun lideri Bill Chin, projeyi destekleme nedenleri olarak Web 3.0 coin projesi Oasis Network’ün ‘ölçeklenebilirlik ve saklılığı muhafaza özelliklerini’ ve Web3 geliştirmesini ilerletme yeteneğini övdü. Binance Labs, son 12 ayda birkaç Blockchain projesine yatırım yaptı. Aralık ayında VC firması cross-chain protokolü olan Multichain’e 60 milyon dolarlık bir yatırım çeşidine öncülük etti. Birkaç hafta sonra Binance Labs, Woo Network’ün 12 milyon dolarlık A Serisi finansman çeşidine katıldığını duyurdu. Teşebbüs sermayesi, 2021’de Blockchain sanayisinde büyük bir sıçrama yaptı ve yatırım firmaları yılın birinci 10 ayı boyunca kripto odaklı projelere 17 milyar dolardan fazla para pompaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.