Kripto Haber

Binance CEO’su, Kripto’nun Geleneksel Finansla Bütünleşmek için Merkezi Sistemlere İhtiyacı Olduğunu Söylüyor

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’ya göre kripto endüstrisinin geleneksel finans endüstrisi ile entegre olabilmesi için merkezi sistemlere ihtiyacı var.

  • Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsasının kurucusu ve CEO’su, Perşembe günü Binance’in YouTube kanalından görüntü almak için kullanıcıların sorularına yanıt veriyordu. Bir kullanıcı şunları söylemişti: “Merkezi kuruluşlar her zaman sizi becermeye hazır. #DeFi gelecek. ”
  • “Bunu düşünüyorsanız, hiçbir merkezi sisteme dokunmayın” dedi CZ. “Merkezi olmayan dünyada kalın, tüm güç sizde. ”
  • Bir çıkış yolu sağlarken ana akım finanstan kriptoya para getirmeye yardımcı olmak için merkezi sistemlere ihtiyaç olduğunu söyledi.
  • Başka bir kullanıcı, Binance’in son aylarda bu alandaki kendi düzenleyici zorluklarını takiben, müşterinizi tanıyın (KYC) kimlik doğrulaması gerektirmeyen kripto ticareti için platformların eksikliğinden yakındı.
  • “KYC gerektirmeyen daha küçük platformlar var ama bu platformları kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim” diye yanıtladı CZ.

Daha fazlasını okuyun: Menkul Kıymetler Komisyonu, Binance’in Ontario’da Faaliyet Yapmaya Hala Yetkilendirilmediğini Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.