Alt Coin

Binance CEO’su Varsayımlarını Açıkladı: Bu Altcoin’ler Önde Olacak!

Binance CEO’su Changpeng Zhao namı başka CZ, Fortune India için kaleme aldığı yazısında, 2022 yılında kripto para benimsenmesinde büyük bir artış beklediğini belirtiyor ve önde olacak altcoin projelerini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak CZ’nin kendi kaleminden 2022 beklentilerini okuyucularımız için hazırladık.

CZ’nin 2022 kripto dünyası ve umut vaat eden altcoin projeleri

Kripto para piyasası 2021’de harika bir genişleme elde etti. Bitcoin rekorlar kırarken, altcoin projeleri ona eşlik etmeye başladı. Ethereum, Dogecoin ve Shiba Inu misal kripto paralar da önemli bir ilgi seviyesine ulaştı. Kripto para ünitelerinin kitlesel olarak benimsenmesinin tüm süratiyle devam ettiğine inanıyorum.

Klasik ve kripto odaklı teşebbüs şirketleri (VC’ler) son vakitlerde büyük yatırımlar yapıyor. Yapılacak birçok yenilik, kullanım alanlarını ve erişilebilirliği artıracak, ayrıyeten yüzlerce kripto paranın benimsenmesini de kolaylaştıracak. Ahenk sağlama, dünya sahnesinde daha da artacak. Hindistan, kripto para girişimcileri için finansman fırsatları ve bireyler için alternatif gelir varlıkları sağlamaya devam edecek.

Tekonloji şirketleri kriptoya girdikçe daha fazla görünürlük kazanan merkezi olmayan finans (DeFi) ve GameFi, şu anda yalnızca buzdağının görünen kısmı. Global kripto kullanımının 2022 yılına kadar %5’ten %20’ye çıkacağı konusunda optimistim. DeFi 2021’de büyük bir patlama yaşadı ve büyük ihtimalle GameFi ve SocialFi’ın 2022’de de yüksek ilgi ve inovasyon görmesine tanıklık edeceğiz.

Ekstra finansmanla, 2021’e benzeri biçimde bu 12 aydaki üzere büyük bir yenilikler görmeyi bekleyebilirsiniz. Kişisel traderlar sayesinde piyasa 2021’de şekillendi. Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, toplumsal ağların kullanımı, oyun işi, para çağı ve daha fazlası üzere en son teşebbüslerin daha fazla büyümesine ve gelişmesine yol açacak.

NFT’lerin, “play-to-earn” usulü oyunların ve metaverse projelerinin popülaritesi gitgide artarken, bunlar, yalnızca nakdî yararlara odaklanmadıkları için topluluklarına kıymet katıyorlar. Bu dal, farklı bir kitle aracılığıyla dikkat çekiyor. Bu bireyler kimlik tanıtımı, fütüristik oyunlar, dijital emlak, sanat koleksiyonları ve inşaat hayran kitleleri hakkında düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.