Bitcoin

Binance CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Yatırım İpuçları!

İddiası serveti 96 milyar dolar olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin, altcoin bölümü ve Blockchain teknolojisi ile ilgili çeşitli mevzular hakkında konuşmak için canlı bir aktifliğe katıldı. Aktiflikte, yatırım yapacaklara ipucu niteliğinde olan kimi unsurlara dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Changpeng Zhao’dan Bitcoin ve altcoin yatırım tavsiyeleri

Kripto para alanının en güçlü insanlarından biri olan Binance CEO’su Zhao, katıldığı ODDO BHF etkinliğinde piyasaya yönelik çeşitli yorumlarını aktardı ve yatırım tavsiyelerinde bulundu. milyarder NFT, metaverse, web 3.0, merkezi olmayan finans (DeFi), devlet düzenlemesi ve Binance planları üzere hususlara da değindi. Zhao’nun yatırıma yönelik yaptığı tavsiyeler, aşağıdaki biçimde:

  • Zhao, insanların kripto pazarını tanımak ve teknolojinin nasıl çalıştığını anlamak için paralarının yüzde 1’inden daha azını tahsis ederek az parayla kripto para alanına girmelerini tavsiye etti.
  • Binance CEO’su ayrıyeten insanların kendi araştırmalarını yaparak öğrenmelerini ve yalnızca bir arkadaş yahut toplumsal medya fenomeni tarafından yönlendirilerek için projelere yatırım yapmamalarını tavsiye etti.
  • CZ’ye nazaran yatırım yapılacak proje sayısının ne kadar az olursa o kadar güzel olacağına dikkat çekiyor. Bu sayede yatırımcının ne yaptığını daha yeterli anlayabileceğini düşünüyor.

Binance CEO’su hem web 3 hem de metaverse’ün, hala kesin bir manası olmayan iki terim olduğunu belirtti. Öteki bir deyişle, tarifleri üzerinde hala bir fikir birliği olmadığından bahsetti. CZ, web 3.0’ın, bilhassa finansal entegrasyon ile daha fazla kullanım durumuyla birlikte, kullanıcılar için daha fazla hakka sahip, merkezi olmayan bir internet olduğunu söylüyor. Zhao, düzenleyici meseleleri ele alarak kendilerinin kesim için uygun olduğunu bir kere daha teyit etti. CZ, her ülkede bir tane borsa kurmak istediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.