Kripto Haber

Binance Coin fiyat analizi: BNB kritik destek ve beklenen yön

Binance Coin fiyat analizi bugün düşüş eğiliminde. BNB hafta sonu istenilen performansı göstermedi ve son olarak dün daha düşük seviye ayarladıktan sonra düşüş eğilimi içerisinde. Bu nedenle, BNB önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla düşüş yaşayabilir. Genel piyasa, son 24 saatte çoğunlukla kırmızıda işlem gördü. Bitcoin fiyatı %0,41, Ethereum %3,45 oranında düştü. Bu arada, Dogecoin (DOGE) ise %13 oranında yükseldi.

BNB son 24 saat içerisinde 455,41 dolar 475,33 dolar aralığında işlem gördü ve fiyatta orta düzeyde oynaklık var diyebiliriz. Ticaret hacmi %3,75 artarak toplam 1.73 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 78.85 milyar dolar civarında işlem görüyor ve piyasa değerine göre 3. sırada yer alıyor.

BNB 4 saatlik grafiğini inceleyecek olursak yavaş yavaş geri dönen momentumu görebiliriz. Yani bugün 460 dolarlık desteğin altında bir kırılmanın olabileceğini gösteriyor. Binance Coin fiyat hareketi, Ekim ayında şimdiye kadar güçlü bir yükseliş ivme vardı. Ekim ayının ilk haftalarında önemli bir yükselişle 450 dolarda yeni bir net yüksek fiyat belirlendi.

Fiyat daha sonra konsolide olduktan sonra 395 dolara geri çekildi. Oradan, geçen hafta sonlarında başka bir artış görüldü ve Binance Coin 485 dolarda yeni bir zirveye ulaştı.

O zamandan beri, 16 Ekim’de yükselmeye devam etmede bir başarısızlık ve ardından keskin bir düşüş görüldü. Binance Coin fiyat hareketi 460 dolar işaretinin üzerine geri döndü ve şu anda daha düşük bir seviye belirlemeye çalışıyor. Oradan, BNB’nin önümüzdeki 24 saat içinde tekrar düşmesini bekleyebiliriz.

Binance Coin fiyat analizi sonuç

Binance Coin fiyat analizi, hafta sonu boyunca yükselemedikten sonra daha düşük bir zirve belirlendiği için bugün düşüş eğilimi içerisinde. Bu nedenle, BNB aşağı yönlü hareket ediyor ve muhtemelen 460 dolarlık desteğin altında bir kırılma yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.