Kripto Haber

Binance, DOGE Para Çekme İşlemlerine Devam Ediyor, ‘Gönül Amaçlı Değil’ Diyor

Büyük kripto borsası Binance , dogecoin (DOGE) para çekme işlemlerinin tamamen açık olduğunu duyurdu . Kullanıcılar, 17 gün boyunca DOGE’yi geri çekemediler.

Duyuru , iki CEO arasında geçen konuşmaya işaret ederek , “Haberleri Twitter’daki bazı arkadaşlar sayesinde duymuş olabilirsiniz. Merhaba Elon. Hey CZ” dedi .

Geçen hafta Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Binance’i DOGE müşterilerine karşı şeffaf olmamakla suçladı ve durumu ” şaşırtıcı ” olarak nitelendirerek Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) ile tartışmaya yol açtı .

Bundan önce 11 Kasım tarihinde, Binance vardı açıkladı DOGE ağ çekme nedeniyle bir güncellemenin ardından kökenli bir sorun nedeniyle “önümüzdeki 10 ila 14 gün süreyle askıya alınması” söyledi. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşan Binance, “olası olmayan faktörlerin bir araya gelmesi, sonuçta yalnızca Binance’i etkileyen öngörülemeyen bir soruna yol açtı” dedi.

Borsa, yalnızca 2019’da DOGE’yi 1.14.0 sürümünde listeleyen platformların cüzdanda takılıp kaldığını, cüzdanlarını 1.14.2 sürümüne ve ardından 1.14.5 sürümüne yükselttiğini açıkladı – bu platformların sorundan etkilendiği konusunda ısrar etti. gerçekler, “hiçbir gölge amaçlanmamıştır.”

“Binance, DOGE ağı ve DOGE sahipleri için beklenmedik ve talihsiz bir tesadüf oldu. Dogecoin Core ve Binance’de bizler bunu planlamaya çalışsaydık, basitçe yapamazdık – bazılarının yaşadığı karanlık koşullar değil. önerdi,” dedi Binance.

Ekip, 27 Kasım Cumartesi günü Doge para çekme işlemlerine devam ettiklerini ve daha fazla sorun olmayacağından emin olmak için her şeyi “sessizce” test ettiklerini kaydetti. 

Daha önceki bir güncellemede CZ , “meme paraları ve onları destekleyenlerin kripto ekosisteminin önemli bir parçası olduğunu” söyledi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.