Kripto Haber

Binance, Kanadalı Düzenleyicilerle İşbirliği Yaptıktan Sonra Ontario’da Çalışmaya Devam Edecek

Kripto para borsası Binance, Kanadalı düzenleyicilerle başarılı bir şekilde çalıştıktan sonra Ontario’da çalışmaya devam edecek, şirket Çarşamba günü kullanıcılara bir e-postada söyledi.

  • Binance, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’nun (OSC) diğer kripto borsalarını yönetmeliklere uymamakla suçladığı eylemlerin ardından Haziran ayında kullanıcılara Kanada’nın en kalabalık eyaletinden çekileceğini söylemişti. Binance, Ontario kullanıcılarının 31 Aralık’a kadar hesaplarını kapatmaları gerektiğini söyledi.
  • “Ancak, Kanadalı düzenleyicilerle devam eden ve olumlu işbirliğinin bir sonucu olarak, Binance Kanada’da FINTRAC ile Para Hizmetleri İşletmesi olarak Kanada’ya kaydolarak düzenleyici yolda ilk adımlarını atmakta başarılı oldu” dedi Binance kullanıcılarına Çarşamba günü Ontario’da. FINTRAC, Kanada’nın ulusal mali istihbarat teşkilatıdır.
  • “Bu kayıt, biz tam kaydı sürdürürken Kanada’daki faaliyetlerimize devam etmemize ve Ontario’daki işimize devam etmemize izin veriyor,” diye ekledi Binance.
  • OSC, CoinDesk’in ek yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Devamını oku: Binance, Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcısı Olmak İçin Bahreyn Onayını Aldı, Kanada’da Kayıt Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.