Kripto Haber

Binance, Likidite Platformu WOO Network’e 12 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyor

Binance’ın risk sermayesi kolu, kullanıcıları borsalara, kurumlara ve merkezi olmayan finans (DeFi) ağlarına bağlayan bir likidite platformu olan WOO Network’e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım yaptığını duyurdu.

  • “WOO Network, hem zincir içi hem de zincir dışı derin likidite ve sıfır ücretli ticaret sağlayarak kripto ekosistemine önemli bir değer katıyor. Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo basın açıklamasında, “Uzun süreli ilişkimizi genişletmek ve özellikle [Binance Akıllı Zincir] konusunda daha fazla işbirliklerini keşfetmekten heyecan duyuyoruz” dedi.
  • WOO Network, 40’tan fazla kuruma, borsaya, ticaret ekibine, cüzdanlara ve merkezi olmayan uygulamalara likidite sağlar. Şirketin ürünleri arasında kurumsal yatırımcılar için bir platform olan WOO Trade ve sıfır ücretli ticaret ile derin likiditeyi birleştiren perakende odaklı WOO X yer alıyor.
  • Geçen yıl, WOO Network, fiyatlandırmayı iyileştirmek ve kaymayı azaltmak için likidite ağını ve kurumsal piyasa yapma tekniklerini kullanan WOOFi Swap’ın piyasaya sürülmesiyle Binance Akıllı Zincirinde likidite sağlamaya başladı. WOO ayrıca DYDX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO gibi diğer merkezi olmayan protokollere likidite sağlar.
  • WOO Network, Kasım ayında stratejik ortaklar Three Arrows Capital, Crypto’nun yatırımlarını içeren 30 milyon dolarlık A Serisi turunu kapattı. com Capital, Avalanche ve BitTorrent.
  • 2017’de kurulan Binance Labs, hackathon organizatörü DoraHacks ve birlikte çalışabilirlik girişimi LayerZero gibi şirketlere erken aşamada yatırım yapma eğilimindedir. Ancak yatırımcı ve inkübatör, daha sonra, yatırım firması Thoma Bravo tarafından yönetilen, kripto staking firması Figment için son 110 milyon dolarlık C Serisi gibi daha büyük turlara da katıldı.

Daha fazlasını okuyun: Crypto Exchange WOO Ağı, 30 Milyon Dolarlık A Serisini Kapattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.