Kripto Haber

Binance, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu ile Görüşmeler Gerçekleştirdi, Kullanıcılara İlişkin Kısıtlamaların Sürdüğünü Söyledi

Kripto para borsası Binance, Cuma günü Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC) ile Kanada’nın en kalabalık eyaletinde ticaret hizmetleri sunabileceğini öneren bir duyuruyu netleştirmek için “yapıcı bir toplantı” yaptığını söyledi.

OSC ile bir yanlış iletişim olduğunu söyleyen Binance, bu hafta başlarında Ontario merkezli kullanıcılara bir not göndererek hesaplarını sürdürebileceklerini ve şirketin Ontario’da faaliyet göstermeye devam edebileceğini söyledi. OSC daha sonra Binance’in Ontario’da “kişilere veya şirketlere türev veya menkul kıymet ticareti teklif etme yetkisine sahip olmadığını” söyledi.

Daha fazlasını okuyun: Menkul Kıymetler Komisyonu, Binance’in Ontario’da Faaliyet Yapmaya Hala Yetkilendirilmediğini Söyledi

Şirket Cuma günü yaptığı açıklamada, “Binance, bildirimi açıklamak ve eylemlerimizin neden olabileceği herhangi bir karışıklık veya yanlış anlaşılmayı netleştirmek için OSC ile yapıcı bir toplantı yaptı” dedi. “OSC’nin görevinin önemli bir bölümünün yatırımcıları haksız, uygunsuz veya hileli uygulamalardan korumak olduğunu ve Binance’in OSC’ye Kanada’daki düzenleyici sürece bağlılığını teyit ettiğini tamamen takdir ediyor ve destekliyoruz. ”

Ek olarak Binance, Ontario kullanıcıları için alım satım içermeyen, yeni hesap açmanın yasak olduğu kısıtlamaların devam ettiğini ve borsanın hizmetlerini Ontario merkezli kullanıcılara pazarlamayacağını söylüyor. Binance, kullanıcıları hesaplarının düzenleyici durumu hakkında güncellemeden önce OSC’ye danışacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.