Alt Coin

Binance Yatırım Yaptı: Bu 2 Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Süreç hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance’in Binance Labs isimli yatırım kolu, bir altcoin projesinin yatırım tiplerine liderlik etti. Bir öteki altcoin ise bölümün önde gelen şirketlerinden yatırım aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu 2 altcoin projesine yüklü yatırım

Skrice Studios tarafından geliştirilen Blockchain tabanlı oyna-kazan çok oyunculu çevrim içi strateji oyunu Heroes of Mavia, 5.5 milyon dolarlık tohum finansman çeşidinin kapandığını duyurdu. Proje, oyunu geliştirmek, en güzel yetenekleri çekmek ve topluluğu büyütmek için gelirleri kullanacak.  Başlangıç ​​turu, Blockchain oyunlarına güçlü bir ilgi gösteren tanınmış risk sermayesi şirketlerinin iştirakini gördü.

Bu cins Binance Labs tarafından yönetiliyor ve başka yatırımcılar ortasında Genblock Capital, Delphi Digital, Mechanism Capital, Alameda Research, Animoca Brands, YGG, YGG SEA, ExNetwork Capital, Double Peak Ventures, Merit Circle, Hashkey Capital ve birçok melek yatırımcı yer alıyor.

Öte yandan, Blockchain teşebbüsü The Graph kısa mühlet evvel, operasyonları güçlendirmek için 50 milyon dolarlık taze sermaye topladığı bir fonlama tipini sonuçlandırdı. Kendisini “Blockchain’ler için Google” olarak gören platforma, fonları yatırım firması Tiger Küresel. Başkan şirket internet, yazılım, tüketici ve finansal teknoloji (fintech) alanındaki projeleri sigortalama konusunda uzmanlaşmıştır. GRT, yazım sırasında 0.40 dolardan el değiştiriyor.  Blockchain datalarını endeksleme ve sorgulama konusunda uzmanlaşan The Graph, başka yatırımcı iştirakçilerden da ek finansal dayanak aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.