Alt Coin

Binance Yatırım Yaptı: WOO Network (WOO) Nedir?

Binance “WOO Network” isimli altcoin projesini kısa mühlet evvel listeledi. Ayrıyeten borsanın bu altcoin projesine yatırım yaptığını da daha evvel bildirdik. Pekala borsanın listelediği ve yatırım yaptığı WOO Network (WOO) nedir? WOO Network, yatırımcıları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını WOO X, Wootrade ve WOOFi üzere eser kümeleri aracılığıyla birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. WOO, platformun mahallî tokenidir ve kullanıcılar, likidite sağlamak ve stake etmeye katılmak için tokeni teminat olarak kullanabilirler. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

WOO Network (WOO) nedir?

WOO Network, CeFi’nin DeFi ile buluştuğu derin bir likidite ağıdır. Merkezi Olmayan Finans (DeFi), merkezi olmayan Blockchain kavramını alır ve bunu finans dünyasına uygular. WOO Network ile yatırımcılara, kurumlara, borsalara ve DeFi platformlarına, sınıfının en yeterlisi likiditeye ve düşük maliyetle alım satım uygulamasına demokratikleştirilmiş erişim verilir. WOO Network, 2019 yılında büyük borsa platformlarına derin likidite sağlama konusunda uzmanlaşmış bir ticaret firması olan Kronos Research tarafından öne sürüldü.

Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübenin akabinde Kronos Research, her türlü kripto paydaşına hizmet etmek için eksiksiz bir özellik paketiyle WOO Network’ü başlattı. Buna risk idaresine yardımcı olacak gelişmiş buyruk tipleri ve sıfır süreç fiyatı dahildir. Toplumsal ticaret ve kaldıraçlı vadeli süreç ticareti üzere yaklaşan özelliklerle, WOO Network, hem başlangıç ​​hem de ileri seviye yatırımcılar için bir platform olarak mutlaka büyümek için çokça alana sahiptir.

WOO tokenlerini tutmanın yararları nelerdir?

WOO Network’ün hepsi bir ortada bir platform olarak gelecekteki büyümesinden yararlanmanın yanı sıra, yatırımcılar WOO tokenlerini elinde tutarak da projeden yararlanabilir. Bu mükafatlar şunları içerir:

  • Gereğince stake edilen token ile sıfır ticaret fiyatı, fiyatsız para çekme ve daha yüksek tavsiye indirimleri. Tüm yatırımcılar %0 yapan fiyattan yararlanırken, WOO tokenleri stake edilebilir, böylelikle alıcı fiyatları %0’a düşürülür.
  • Kurumsal yatırımcılar için artırılmış API ticaret oranı limiti.
  • WOO token airdropları stakerlara dağıtılacak.
  • WOO likidite sağlanması için mükafatlar ve DEX’lerde çiftçilik sağlar.
  • WOO tokenleri, Sushi Kashi üzere platformlarda ödünç alma ve ödünç verme için teminat olarak kullanılabilir.
  • Gelecekte WOOFi üzerinde stake yapmak.

Bunun kâfi olmaması durumunda, WOO token sahiplerine profesyonel varlık idaresi hizmetleri için indirimler sağlayacak ve WOO Network giderek merkezi olmayan hale geldikçe teklifler için oylama gücü sağlayacak planlar da var.

Sonuç

Bu makalede WOO Network (WOO) nedir? sorusuna sizlerle birlikte cevap aradık. Bu makale yalnızca bilgilendirici hedefle kaleme alınmıştır. Bu nedenle rastgele bir yatırım kararınıza referans gösterilemez! WOO Network (WOO)’e ve öteki kripto paralara kendi ayrıntılı araştırmanızı yapmadan muhakkak yatırım yapmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.