Alt Coin

Binance, Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyat Devasa Yükseldi!

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Highstreet (HIGH)’i platformuna ekliyor. Listeleme duyurusunun akabinde kripto para devasa yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Highstreet (HIGH)!

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa bahse yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Binance, Highstreet (HIGH)’i listeleyecek ve HIGH/BTC, HIGH/BUSD ve HIGH/USDT isimli süreç çiftleri için 17.12.2021 tarihinde süreci etkinleştirecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak  HIGH’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. HIGH için para çekme süreçleri 18.12.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için varsayımı müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. YÜKSEK Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Listeleme duyurusunun akabinde kripto para devasa yükseldi. HIGH yüzde 55’ten fazla arttı ve yazım sırasında artış eğilimi devam ediyor.

Highstreet (HIGH) nedir?

Highstreet, bir MMORPG oyununda alışveriş, oyun, NFT‘ler, klasik ve kripto markalarını birleştiren bir açık dünya metaverse’dir. HIGH, gerçek dünya markalarından özel oyun içi NFT’ler için idare, oyna-kazan, alışveriş için kullanılabilen Highstreet’in hizmet ve idare tokenidir.

gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.