Alt Coin

Binance, Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyat Pik Yaptı!

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa JOE’yi (JOE) platformuna ekleyecek. Listeleme haberiyle kripto paranın fiyatı apansız yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: JOE (JOE)!

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa hususa yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, JOE’yi (JOE) listeleyecek ve “JOE/BTC, JOE/BUSD ve JOE/USDT” isimli süreç çiftleri için 28.12.2021 tarihinde süreçleri açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak JOE yatırmaya başlayabilir. JOE için para çekme süreçleri 29.12.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık mühleti, kullanıcıların referansı için iddiası müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Dayanağınız için teşekkürler! JOE Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Efsanevi Analist Ralliye Hazır 5 Altcoinin İsmini Verdi!

Listeleme haberiyle kripto paranın fiyatı apansız yükseldi. Kripto para yüzde 20’den fazla arttı.

JOE (JOE) nedir?

JOE, Avalanche üzerinde bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) olan TraderJoe’nun platform tokenidir. TraderJoe ayrıyeten BankerJoe aracılığıyla borç verme ve ödünç alma hizmetleri de sunmaktadır. JOE tokeni, protokol fiyatlarını almak ve idare tekliflerini oylamak için stake edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.