Kripto Haber

Binance’de Tahtadan Sıçrayan Adventure Gold (AGLD) Nedir?

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, Adventure Gold (AGLD) isimli altcoin projesini bugün Innovation Zone platformuna ekledi. Borsanın listeleme duyurusuyla kripto para fiyatı sert yükseldi. Bu listeleme akıllara Adventure Gold (AGLD) nedir? sorusunu getirdi.

Adventure Gold (AGLD) nedir?

Adventure Gold (AGLD), Loot  non-fungible (NFT) projesinin yerel ERC-20 tokenidir. Loot, sosyal medya ağı Vine’ın kurucu ortağı Dom Hofmann tarafından oluşturulan ve zincir üzerinde oluşturulan, depolanan metin tabanlı, rastgele bir macera ekipmanıdır. Proje kasıtlı olarak ön uç arayüze, resimlere, istatistiklere veya işlevselliğe sahip değildir. Bunun yerine, topluluğun onu nasıl yorumlamak istediğine açık olan 8.000 metin tabanlı NFT’ye dayanmaktadır. NFT’ler, “Devlerin Kutsal Greaves”inden “Grim Shout”a kadar değişen dişli metinlerini içerir.

8 Eylül 2021 itibarıyla, Loot’un OpenSea’deki taban fiyatı 8,56 ETH’dir. Adventure Gold, Loot’un üzerine bir onay biçimi olarak topluluk inşa ederek, Loot NFT oyununun altında yatan yaklaşımı takip ediyor. Loot’un basitliği ve benzersizliği, Web3 topluluğuna koduna dayalı çok sayıda türev projesi geliştirme konusunda ilham verirken, Adventure Gold’un kendisi bir yönetim tokeni olarak kullanılmayı ve kullanıcıların gelecekteki oyun içi krediler veya gelecekteki darphaneler üzerinde oy kullanmasını sağlamayı amaçlıyor.

Adventure Gold, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Adventure Gold, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü ve bir Loot NFT’nin her sahibinin ücretsiz olarak 10.000 token talep etmesine izin verdi. AGLD’nin fiyatı, ticaretin ilk günlerinde hızla yükselirken, bu airdrop NFT başına 70.000 dolar değerindeydi. Adventure Gold, toplam 75,3 milyon AGLD arzına sahip. 8.000 ilk Loot NFT’nin her biri airdrop olarak 10.000 AGLD aldı ve kalan arz açık pazarda piyasaya sürüldü.

Proje yeni olduğundan işlevi ve kullanım alanlarına dair çok detaylı bilgi bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.