Alt Coin

Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru: Delist Ediliyor!

Süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir duyuru yaptı. Bitcoin ve altcoin borsası, kimi altcoin’lerde süreç çiftlerini delist edeceğini, yani platformdan kaldıracağını bildirdi. 28.01.2022, Türkiye saati ile 06:00’dan itibaren artık platformda artık aşağıdaki beş ticaret çiftiyle süreç yapılamayacak. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance’ten yeni bir altcoin duyurusu geldi

Süreç hacmi açısından dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, 28 Ocak’ta beş ticaret çiftini platformdan kaldıracağının haberini verdi.  Bu süreç, iki gün sonra, TSİ 06:00’da gerçekleşecek. Platformdan çıkarılacak olan süreç çiftleri ise şu halde:

  • Hegic (HEGIC) / Ethereum (ETH)
  • Kusama (KSM) / AUD
  • Hifi Finance (MFT) / Binance Coin (BNB),
  • Swipe (SXP) / AUD,
  • Nem (XEM) / Binance USD (BUSD)

Kullanıcılar, üstteki kripto para ünitelerini Binance’de bulunan başka süreç çiftleriyle yeniden takas edebilecek. Üstteki altcoin’lerin kimilerinin muhakkak bir para ünitesine sabitli stablecoin’ler olduğunu belirtmekte yarar var.

Binance, yeni altcoin’ler listelemişti

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük kripto borsası, Polkadot ekosisteminde yeni bir altcoin projesinin yanı sıra Terra’ya (LUNA) dayalı öbür bir kripto para listelemişti. Binance, yeni duyurusunda, Ethereum uyumlu bir akıllı kontrat platformu olan Acala’yı (ACA) ve Polkadot (DOT) parachain’i listelediğini söyledi. Tıpkı gün saatler sonra Binance, Terra Blockchain’inde bir borç verme ve ödünç alma protokolü olan Anchor Protocol’ü (ANC) listelediğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.