Alt Coin

Binance’den Bu Altcoin’e Onmilyonluk Yatırım: Fiyat Fırladı!

Binance’in risk sermayesi ve inkübasyon kolu olan Binance Labs, bir çapraz-zincir (cross-chain) protokolü olan Multicain (önceden Anyswap olarak biliniyordu) için son 60 milyon dolarlık finansman çeşidini yönetti. Bu haberin akabinde Anyswap’in altcoin projesi ANY’nin fiyatı 22 dolardan 27.61 dolara kadar yükseldi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance Labs, altcoin projesinde yatırım çeşidini yönetti

Yakın vakte kadar Anyswap olarak bilinen Multichain; Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) ve Avalanche dahil olmak üzere bir dizi Blockchain için altyapı oluşturuyor. Protokolde toplam kilitli bedel  (TVL) 5 milyar dolardan fazla var ve şu anda 300.000’den fazla kullanıcıya sahip. Sequoia China, IDG Capital, Three Arrows Capital, DeFiance Capital, Circle Ventures, Tron Foundation, Hypersphere Ventures, Primitive Ventures, Magic Ventures ve HashKey, Binance Labs ile birlikte çeşide katıldı. Binance Labs yatırım yöneticisi Peter Huo, aşağıdaki sözleri kullandı:

Multichain, kripto için çoklu zincir geleceğine kıymetli bir katkıda bulunuyor. Multichain ile ortaklığımızı derinleştirmekten ve ortak vizyonumuzu oluşturmak için grupla yakın bir formda çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Binance Labs’in finansal dayanağına ek olarak Multichain, BSC ile daha güçlü bir paydaşlık kuruyor. BSC, Multichain’i önerilen köprülerinden biri olarak tanıtacak. Bu ortada, ağlar ortasında bToken’ı köprülemek için Multichain’i destekleyecek ve Multichain‌‌ ile birlikte daha derin teknoloji ve likidite entegrasyonlarını keşfedecek. Bu para, Multichain takımlarının ve ekosistemlerin geliştirilmesine yardımcı olmak için kullanılacak. Duyuru sonrası ANY tokenı, 27.36 dolara kadar çıktı. Yazım sırasında 22.9 dolara geri çekilmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.