Alt Coin

Binance’den Değerli Duyuru: Bu 26 Altcoin Eklendi!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 26 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para süreçlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Kriptokoin.com olarak, borsanın dayanak ekleme duyurusunu sizler için derledik, birlikte bakalım…

Binance, Convert & OTC Portalına 26 yeni altcoin ekledi!

Süreç hacmiyle lider Bitcoin borsası pozisyonunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 26 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Convert & OTC Portalına 825 yeni çift ile CLV, POND, BETA ve öbür 23 tokenin eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve öteki tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları denetim edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en uygununu yapacak, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Dayanağınız için teşekkürler!

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıyeten platformda buyruk defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.