Alt Coin

Binance’den Kıymetli Duyuru: Bu 18 Altcoin Eklendi!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 18 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para süreçlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Kriptokoin.com olarak, borsanın takviye ekleme duyurusunu sizler için derledik, birlikte bakalım…

Binance, Convert & OTC Portalına 18 yeni altcoin ekledi!

Süreç hacmiyle lider Bitcoin borsası pozisyonunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 18 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, API3, LOKA, UNFI ve öbür 15 tokenin Convert & OTC Portalına 450 yeni çift ile eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve öteki tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları denetim edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en düzgününü yapacak, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Dayanağınız için teşekkürler!

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıyeten platformda buyruk defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.