Alt Coin

Bir Mega Balina, Çılgınca Bu 5 Altcoin’den Satın Alıyor!

Devasa bir Ethereum balinası, Bitcoin ve kripto para piyasası yavaşça toparlanırken 5 altcoin projesinden biriktiriyor. WhaleStats, balinanın en büyük alımlarından birinin OMG token olduğunu bildiriyor. Kriptokoin.com olarak dataları aktarıyoruz…

Mega altcoin balinası, 30,6 milyon dolarlık alışveriş yaptı

Balina dedektifi WhaleStats, “Light” isimli Ethereum balinasının 2,4 milyar dolar pahasında 399.999 OMG satın aldığını ortaya koyuyor. Evvelce OMG NetWork olarak bilinen OMG Vakfı, ana akım cüzdanlarla bütünleşen ikinci katman Ethereum ölçeklendirme tahlilidir. Piyasa bedeline nazaran 122. sıradaki kripto para ünitesi, yazım sırasında 5.87 dolardan süreç görüyor.

Balina 5 altcoin’i stokluyor

2,4 milyar dolar bedelinde 399.999 OMG dışında, en varlıklı dördüncü Ethereum balinası ayrıyeten toplam 25 milyon dolar kıymetinde oracle platformu Chainlink’ten (LINK) satın aldı. Öbür süreçlerde balina, tanınan göğüs token Shiba Inu’ya (SHIB) yüklendi ve 1.906.592 dolar karşılığında 58.9 milyar SHIB satın aldı. “Light” isimli balinanın stokladığı son altcoin, oyna-kazan Blockchain platformu Gala (GALA) oldu. Balina, 3.260.000 GALA tokeni 1.137.691 dolara satın aldı.

Balina 86 milyon dolar pahasında 2.000 WBTC satın aldı

WhaleStats, Light’ın ayrıyeten Bitcoin’e sabitlenmiş token Wrapped Bitcoin’den (WBTC) büyük ölçüde satın aldığını ve 2.000 WBTC’de akıllara sakinlik veren 86 milyon dolarlık buyruğu paylaştı. Wrapped Bitcoin şu anda 42.849 dolar pahasında ve Bitcoin (BTC) ile birebir fiyatta. Son olarak WhaleStats, SHIB’nin tüm varlıkların %15.75’i ile önde gelen Ethereum cüzdanları ortasında en tanınan token haline geldiğini tweet’ledi:

Shiba Inu (SHIB), birinci 1000 ETH balina cüzdanı ortasında dolar bedeline nazaran en büyük token durumu olmak için geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.