Kripto Haber

Bir Yarasanın Kafasını Isırdığı İddia Edilen Black Sabbath solisti Ozzy Ozbourne, Hayranlarının Yeni NFT’lerine Aç Olacağına Bahis Yapıyor

Rolling Stone’un bildirdiğine göre, 1970’ler-80’ler ağır metal grubu Black Sabbath’ın 1982 konseri sırasında yarasanın kafasını ısırdığı iddia edilen eski solisti Ozzy Osbourne, NFT’lere ilk adımını atıyor.

  • Osborne’un kendi yarattığı ve Salı günü erken saatlerde bir Twitter gönderisinde duyurduğu koleksiyon, bir basın açıklamasına atıfta bulunan rapora göre, rezil konsere bir şapka ucu olan 9.666 benzersiz mantar olmayan jeton yarasasını içerecek.
  • Bu NFT “benzersiz” bir şeyle birlikte gelir: Her Cryptobat, etkinleştirildiğinde koleksiyoncuların dijital cüzdanlarından başka bir NFT ile “ısırmasına” ve mutasyona uğramasına izin vererek ek bir NFT “doğurmasına” izin verecek bir özelliğe sahiptir.
  • “MutantBatz” olarak adlandırılan özellik, daha sonra sahiplerin iki ayrı projenin özelliklerini birleştirmesine izin verecek.
  • Rolling Stone’a göre Bored Ape Yacht Club, SupDucks, Cryptotoadz ve dördüncü, kimliği belirsiz bir varlık projede yer alıyor.
  • CryptoBatz discord kanalı üzerinden ön satışlar artık mevcut; 2.500 garantili CryptoBat ön satış beyaz listesi geçişi yalnızca aynı kanal üzerinden sunulacak.

DAHA FAZLA OKUYUN: ‘Takıntılıyım’: Paris Hilton, NFT’ler, Kadın Yaratıcıları Güçlendirme ve Arka’nın Geleceği Konusunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.