Alt Coin

Bitcicoin Artık de MEXC Global’de: Süreçler 26 Aralık’ta Başlıyor!

Dünyanın başkan fan token platformlarından Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin, MEXC Global’de listeleniyor. MEXC Global’de Bitcicoin yatırma süreçleri başlarken, alım-satım süreçlerinin başlangıç saati ise 26 Aralık 2021 saat 11:00 (UTC+3) olarak açıklandı.

Bitcicoin durmuyor: Artık de MEXC Global’de!

Geçtiğimiz haftalarda Bittrex borsasında süreç görmeye başlayan Bitcicoin, global açılımını sürdürüyor. Son periyotta kripto yatırımcılarının en fazla ilgi gösterdiği borsaların başında yer alan MEXC Küresel, 26 Aralık 2021 tarihinde Bitcicoin/USDT paritesini sürece açmaya hazırlanıyor. Kelam konusu paritede süreçler 26 Aralık saat 11:00’da (UTC+3) başlayacak. Yatırımcılar MEXC Global’e BITCI yatırma süreçlerini ise anlık olarak gerçekleştirebiliyorlar.

MEXC Global’in Kickstarter aktifliği kapsamında oy verme süreçleri ise 25 Aralık 06:00-13:50 saatleri (UTC+3) ortasında yapılacak. Kickstarter aktifliğinin sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Bitcicoin airdrop’ları da saat 14:00’te (UTC+3) oy kullanan yatırımcılarına cüzdanlarına geçecek. Bugüne kadar XT, Finexbox, ProBit, BigOne, Biconomy ve Bittrex üzere memleketler arası borsalarla mutabakatları hayata geçiren Bitci, bu listelemeyle birlikte milletlerarası 7’nci borsa listelemesini gerçekleştirmiş olacak.

Dünya devlerinin fan token partneri

Bitci Teknoloji, 2021 yılında blockchain dünyasında en fazla ses getiren kripto varlıklar ortasında yer alan fan token’ların memleketler arası arenedaki en değerli geliştiricilerinden biri. Brezilya ve İspanya Ulusal Ekipleri, McLaren Formula 1 Team, MotoGP, FIBA, Rangers, Wolves üzere 40’a yakın kadro ve tertibin dünyadaki tek fan token partneri pozisyonunda bulunan Bitci, önümüzdeki devirde de tüm dünyada ses getirecek mutabakatları hayata geçirmeye hazırlanıyor.  

Bitci Teknoloji’nin kendi blockchain ağı Bitci Chain’in mainnet coin’i pozisyonunda bulunan Bitcicoin ise 2021 yılında en fazla yükseliş gösteren coin’ler ortasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.