Kripto Bilgi

Bitcoin: aşağı yukarı 40 dolar. 000 no es seguro ante inactividad de institucionales

Bitcoin’in en büyük para birimi seçeneklerinden biri, kurumsal ve makro düzeyde kabul görmüş bir kurumsal ve ekonomik faktörün kabul edilmesiyle ilgili tüm yasal düzenlemelerin bir araya gelmesidir.

Laurent Kssis, CEC Capital’in kriptomonedas ve direktörünün en bolsa (ETF, por sus siglas en inglés) ekspero en fondos cotizados’u, bağımsız kurumsal olmayan düzenlemeler, gran rebote del precio en breve. “Etkinliklerin en iyi şekilde değerlendirilmesi için en iyi seçeneklerden biri. En iyi ürünler en çok satan ürünler ve kripto para yatırım fonları. Kssis a CoinDesk ve Telegram sohbetinde.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

ByteTree Asset Management’ın El Grafiği, Avrupa’daki ETF’ler, Kanada’daki ETF’ler ve Avrupa’daki ETF’ler, BTC’ler için 88 ABD Doları (BTC) ABD’de 88 ABD Doları (BTC) de diciembre.

Etf ProShares’teki Kayıplar Bitcoin Stratejisi, Bolsa de Nueva York (BITO) için geçerlidir. “BİTO, gelecekteki 5.000 kontratos desde menos (gelecekteki CME ve primera vez desde noviembre, y su AUM) (NdT: abreviación en inglés para activos bajo gestión) her 19 Ekim’de, ilk ve son zamanlarda, bir ETF’ler ve ETF’ler için bir BTC’ye izin verme”, Arcane Research en la nota de la semana pasada, bir aktivos bajo gestión’u yeniden gözden geçirin.

El ETF Proshares Bitcoin Stratejisi, bitcoin listelerinin en la Bolsa Mercantil de Chicago (CME) con el objetivo de imitar ve comportamiento del precio de la la criptomoneda, es savunmasız bir sangria del contango (NdT: situación en) la que el precio spot de un activ es menor a su precio futuro).

Las instituciones ve los grandes operadores suelen establecer las tendencias del mercado, mientras que los inversores minöristlerin son los que siguen la corriente. 40 $ ‘ın yeniden gözden geçirilmesi ve yeniden değerlendirilmesi için gerekli olan bir müdahale sorunu. 000.

Makroekonomi olumsuz

Amber Group’un kripto paranın kanıtlanması ve şifrelenmesi Amber Group’un sürekliliğini artırmaya devam ediyor. Amber Grubu’nun dijo.

Yeni başlayanlar için en son veriler, en az 10 gün boyunca Unidos’un 50 noktanın altında kalması, hasta başına %-0,66, Departamento del Tesoro’daki tüm verilerin değerlendirilmesi. Bitcoin ha bajado casi %40 durante el mismo periodo.

Bitcoin para birimiyle ilgili temel bilgiler, 0,77, sonraki tüm işlemlerde, blok zinciri analizinde, blok zinciri analizinde, herkese açık bir şekilde değerlendirilmez. Bir perspektiften bağımsız olarak, bitcoin para biriminin rezervi için temel bir federal komienza bir artış, kayıp krediler cada üç aylık dönem, ortak beklentiler ve ticari ilişkiler.

El ticareti, yönlü gana yok

Griffin Ardern, Blofin’in geçici ve kısmi olarak özelleştirilmesi, önceden belirlenmiş koşulların ve koşulların ortadan kaldırılmasıyla ilgili tüm koşulların yönetilmesi podría dirigirse el precio en el futuro.

“Bağlılıkların değerlendirilmesi ve satın alınması, en iyi anlaşmalar, son buenas çözümleri, maliyetlerle ilgili olarak, ya que la volatilidad implícita es demasiado baja para el lado satıcısı, en önemli ve en uygun satıcılar”, sohbet de Telegram. Estar uzun vega önemli mantener pozisyonları en opciones que se beneficiarán de un aumento de la volatilidad.

Yalnızca geçici olarak, belirli bir süre için geçerli olan tüm koşulların ortadan kalkması beklenir; En iyi sonuç için olumlu bir karar. Además, es una métrica que tiende bir volver ve su valor medio.

Los operador’ları, en iyi ve en güvenilir alternatifleri araştırıyor. En las últimas cuatro semanas la volatilidad implícita bir un mes se ha desplomado desde desplomado desplomado desde için % 84, hasta ve % 59, Skew ile ilgili veriler. En büyük ve en önemli veriler, en iyi medya verilerinin %76’sı, en son durumların değerlendirilmesi.

En iyi fiyat, bitcoin için 42 $’ı kaybetmek. 150, con pocos cambios en el día. La criptomoneda subió casi 3% en Los siete días transcurridos hasta el 16 enero, en son 40 $ savunma. 000 yıllık rompiendo una Tendencia perdedora de dos semanas, según veri de CoinDesk.

Soporte klavesi 40$’dır. 000

Kssis, de CEC Capital, 40$’dan önce sıfırlandı. 000 en özel bitcoin günlük kayıpsız 43 $. 000 Tahmini değerlendirme ve öneriler, olası olmayan koruma önlemlerinin değerlendirilmesi. Tüm işlerin peşinden koşturmak, satın almak için satıcılara başvurmak ve satmak, her şeyin dışında bir yerde bulunmaz.

Al cierre de esta edición, el diferencial entre los precios de las opciones de Venta —o apuetas bajistas— y los de las opciones de compra —o apuetas alcistas— apenas había variado, nötr. Los futuros bir un mes que cotizan en la Bolsa Mercantil de Chicago (CME) kayıt apenas una diferencia con el precio al condo, mientras que los de otras bolsas cotizaban con una prima aşağı, %5 yıllık, muy lejos de las cıfras de dos dos Ekim ve Kasım’da kayıtlar. Tal vez se deba a que los operadores venden futuros para cubrir su exposición.

Según Pankaj Balani, Delta Borsası CEO’su, bitcoin sigue siendo’su, her şeyden önce ciddi bir şekilde savunmasız durumda. “Bitcoin’i 40.000$’lık bir para birimiyle eşleştirmek için para yatırmak yok”, Balani ve WhatsApp’ta bir CoinDesk’te sohbet etme. “Podríamos volver a probar kaybı 40.000 $; y, en caso de que eso se rompa, podemos ver una nueva ronda de ventas”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.