Alt Coin

Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı!

Bitcoin’in (BTC) 35,629.28 dolara temas ettiği geçen haftadan bu yana, 5 metaverse coin %30’luk ralliler gerçekleştirdi. Bu yazıda, Flow (FLOW), Sandbox (SAND) ve Theta Fuel (TFUEL) üzere projelerin neden yükseldiğine ve son fiyat hareketlerine bakalım.

Bu gelişmeler metaverse projelerini fırlattı

Oyunlar, uygulamalar ve kripto paraların oluşturulmasına odaklanan Flow (FLOW), geçen haftaya nazaran %38,1 yükseldi. FLOW, geçen yılın Nisan ayında 46.16 dolar ile ATH düzeyine ulaştı. Yazım sırasında bu düzeylerden %85.66 aşağıda süreç görüyor. Geçen hafta, FLOW, FanCraze aracılığıyla Memleketler arası Kriket Konseyi’nden resmi lisanslı, NFT’ler yahut NFT’lerin bir koleksiyonunu başlatmaya hazır olduğunu duyurdu.

Blockchain tabanlı metaverse coin Sandbox (SAND), son yedi gün içinde %23.2 kıymet kazandı. SAND, Kasım ayında ATH düzeyi olan 8.44 dolara ulaştı. Yazım sırasında, bu düzeylerden yarı yarıya indirimli. Metaverse projesine dair son gelişmelerde, geçen hafta Warner Music Group’un metaverse’deki LAND’lerinde canlı konserler ve müzik tecrübeleri sunacağı açıklandıı

Theta Blockchain ile irtibatlı iki tokenden biri olan Theta Fuel (TFUEL), proje için bir yardımcı ve gas tokeni olarak hizmet eder. Bu hafta %39.6 yükseldi. TFUEL, geçen yıl Haziran ayında ATH düzeyi 0,68 dolara ulaştı. Yazım sırasında, bu düzeyin %74.7 altında süreç görüyor. Yakın vakitte Theta, TDROP tokeninin 1 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. TDROP, ThetaDrop NFT pazarındaki aktifliği ödüllendiriyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin MANA bu haberden sonra fırladı

Sanal gerçeklik platformuyla ilişkili Decentraland (MANA), son yedi gün içinde %31,7 yaptı. MANA, Kasım ayında ATH fiyatı 5.90 dolara ulaştı. Son gelişmelerde, metaverse inşa eden Blockchain şirketi Metaverse Labs, yaklaşan Ay Yeni Yılı için Decentraland’da bir “karnaval” düzenleyeceğini paylaştı.

Son olarak Synthetix (STX), hafta boyunca %30,3 arttı. 2021 Şubat’ta ATH düzeyi 28.77 dolara temas etti. Yakın vakitte Sythentix, FeePool ödül dağıtımı ile ilgili bir düzeltme içeren Peacock sürümünü duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.