Alt Coin

Bitcoin Çökerken Bu Metaverse Coin Fiyatını Katladı!

DApp platformu Harmony (ONE) üzerine inşa edilen bir metaverse coin, son yedi gündür ralli yaparken piyasa geneli dingindi. Gelin, kripto para piyasası tekrar hareketlenmeye başlarken, oyun odaklı altcoin projesi DeFi Kingdoms’un (DFK) %95’lik rallisine göz atalım.

Metaverse coin Bitcoin çöküşünde %95’lik ralli yaptı

Aralık ayını düzeltmeyle geçiren Bitcoin ve büyük hacimli altcoin’ler, 21 Aralık’ta birinci toparlanma belirtilerini veriyor lakin DeFi Kingdoms (JEWEL) %95’lik rallisini şimdi yeni soğutuyor. Blockchain tabanlı oyun DeFi Kingdoms, DeFi ve metaverse tabanlarını birleştiren GameFi nişinde yeni bir rakip olarak piyasa sürüldü. Metaverse coin projesi oyuncularının daha fazla token kazanması için “Kahramanlar” (Heroes) ismi verilen NFT karakterleriyle oyun içi mükafatlar dağıtıyor. DeFi Kingdoms’ın oyun iktisadının merkezinde, oyun içi NFT’leri satın almak, yönetişim ve staking’de kullanmak için JEWEL token yer alıyor. Harmony’nin lokal token’i ONE ise gas fiyatları için kullanılmaktadır.

Analitik web sitesi DeFi Llama’dan alınan datalara nazaran JEWEL token’in Harmony Blockchain üzerindeki dominansı şu anda %58,82 ulaştı. Oyun altcoin’i, 584,2 milyon dolarlık TVL’siyle 343,98 milyon dolarlık kilitli havuzlara sahip. DappRadar’da DeFi Kingdoms’ı son 30 günün altıncı en büyük Blockchain oyunu olarak nitelendiriyor. Metaverse coin projesi, Dapp mukavelelerinde kilitli ölçüsü temsil eden pahada 894 milyon doları aştı. Birebir devirde %466’lık bir artışı temsil eden 241.210 yeni kullanıcıyı da kendine çekti.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

JEWEL token rallisini yeni soğutuyor!

JEWEL, son 24 saatlik yararını %10 ve haftalık rallisini %100 civarında tutarak piyasa geneline nazaran üstün performansına devam ediyor. Metaverse coin, Bitcoin ve Ethereum yatay hareket ederken nerdeyse iki kat kıymetlendi. Şu anda, 375 milyon dolar piyasa kıymetiyle 13.13 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.