Bitcoin

Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Değerli Grafik: Bu Düzeyler Hayati!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) günlük grafikte ayı bayrağı formasyonuna geçti. Ayı bayrağı, direği oluşturan dik bir düşüşle başlar ve akabinde, paralel çizgiler yahut bir sıkılaştırma üçgeni olan bir kanal ortasında daha yükseğe getiren bir konsolidasyonu izler. Analist Melanie Schaffer formasyonun izleyeceği kritik düzeyleri belirliyor. Analistin yorumlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bitcoin için bu düzeyler kritik

Bitcoin şu anda kısa vadeli bir yükseliş trendinde süreç görüyor ve kriptonun 32.933,33 dolar düzeyinden sıçradığı 24 Ocak’tan bu yana dengeli bir dizi HH ve HL düzeyleri kaydediliyor. 20 Ocak ve 22 Ocak ortasındaki %21’lik düşüşle birlikte yükselen trend, Bitcoin’i mümkün bir ayı formasyona yerleştirdi. Cumartesi günü, Bitcoin, ayı bayrağını reddetmekten alıkoyan sekiz günlük EMA’yı reddediyordu. Schaffer, 38.105 dolar ve 39.600 doların üzerinde direnç ve 35.593,22 dolar ve 32.200 doların altında takviye bölgelerini belirliyor.

Ethereum grafiğine gelince, Bitcoin üzere, ETH de 24 Ocak’tan beri bir dizi HH ve HL düzeyleri eşliğinde yükseliş trendinde süreç görüyor. 20 Ocak ile 24 Ocak ortasındaki %34’lük düşüşle eşlenen yükseliş trendi, Ethereum’u muhtemel bir ayı bayrağı formasyonuna yerleştirdi. Cumartesi günü, Ethereum sekiz günlük EMA’da dayanağı yine kazanarak bayrağı reddetmeye çalışıyordu. Analist kritik teknik düzeyleri belirliyor:

Ethereum’un 2.609.02 dolar ve 2.890 doların üzerinde direnci ve 2.461.63 dolar ve 2.317.64 dolar altında takviyesi var.

DOGE teknik tahlil

Dogecoin’in grafiği, 22 Ocak’tan beri bir yükseliş trendinde süreç görmesi ve 16 Ocak ile 22 Ocak ortasında %35’lik düşüşle eşleşmesi bakımından hem Bitcoin hem de Ethereum’a emsal, bir ayı bayrağı formasyonuna yerleşti. DOGE’nin formasyonu aksilikten kurtulmak için sekiz günlük EMA’yı yine kazanması gerekiyor, lakin analiste nazaran ortalamadan düşük hacim ​​bunu yapmaktan alıkoyuyor. Dogecoin, ortalamadan daha yüksek bir hacimde bayrak oluşumunun alt yükselen trend çizgisinin altına düşerse, ayı bayrağı onaylanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.