Alt Coin

Bitcoin Düşerken 5 Altcoin Çıldırdı: Yüzde 1.400 Yapan da Var!

Bitcoin hafta uzunluğu yüzde 10’un üzerinde düştü, öbür büyük altcoin’ler de BTC’nin fiyat hareketini takip etti. Bu sırada, piyasa bedelinden bağımsız olarak bakıldığında 5 altcoin yüzde 200’ün üzerinde yükseliş yaşadı. Yazıya başlamadan evvel, kelam konusu altcoin’lerin yükseldiği kadar süratli bir formda düşüş yaşayabileceğini, her yatırımcının kendi araştırması doğrultusunda yatırım yapması gerektiğini belirtmek isteriz.

Başkaları düşerken bu 5 altcoin en çok yükselişi yaşadı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listenin en başında yüzde 1.400’lük yükseliş ile PAPPAY (PAPPAY) yer alıyor. Proje, yakın bir vakitte coin yakımın gerçekleştirdi. PAPPAY, internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para ünitesidir. İkinci olarak Ormeus Ecosystem’e ilişkin Ormeus Cash (OMC) yüzde 964 bedel kazandı.

Üçüncü olarak, iki farklı katmanda etkileşime giren gerçek dünya bilgilerine dayanan bir Rent-To-Earn token konsepti olan Web3 Inu (WEB3) yüzde 345’lik bir yükseliş yaşadı. Öte yandan Alien Shiba Inu (ASHIB) yüzde 344 yükseldi. Alien Shiba Inu, üç amiral gemisi hizmet projesi üzerinde çalıştığını söylüyor: oyun kazanmak için oyun için bir NFT karakter koleksiyonu, merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve AlienShibaInuCrew isimli bir marketplace.

Son olarak, Leonidas Token (LEONIDAS) yüzde 329’luk bir yükseliş sergiledi. Leonidas, projeyi “Güçlü ve etkileşimli bir çevrimiçi topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Vizyonumuz, insanların sevdiklerine NFT tebrik kartları göndermek için kullandıkları bir platforma sahip olmaktır,” sözleriyle anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.