Alt Coin

Bitcoin Düşerken Bu 3 Metaverse Coin Uçuyor!

Bitcoin ve genel kripto para piyasası kırmızı tahtada süreç görürken 3 metaverse coin projesi, yükselişleriyle yatırımcıların dikkatini çekti. Yazıya başlamadan evvel, bu coin’lerin yükselişleri kadar süratli bir formda düşüş yaşama mümkünlüğünün her vakit olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

3 metaverse coin, büyüklere meydan okudu

Kripto para piyasaları bu hafta yatay hareket etmeye devam ederken, birtakım metaverse kripto paraları değerli fiyat artışları görüyor. Öncelikle, Küçük Game (MINIGAME) isimli bir altcoin yüzde 80 kadar yükseliş yaşadı. Aralık 2021’de piyasaya sürülen MiniGame, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı, topluluk odaklı bir tokendır. Proje, tanınan platform Steam’e benzeri halde BSC’de Metaverse oyunlarını bir ortaya getirme vazifesi görüyor. Projenin ardındaki grubun, Shibazilla’yı 100 bin dolarlık piyasa kıymetinden 58 milyon dolara çıkaran iştirakçilerden oluşması, projenin ivmesinin gerisindeki katalizör olarak gösteriliyor.

İkinci olarak, Squidanomics (SQUID) isimli bir altcoin yüzde 210’luk bir paha karı elde etti. Ekim 2021’de lansmanı yapılan Squidanomics, kullanıcıların yalnızca SQUID tokenlarını tuttukları için mükafatlar kazanmalarını sağlayan, bir Metaverse oyunu içeren Squid Games temalı BSC projesidir. Squidanomics, kullanıcıların bulmacaları çözmelerini, mahzurları aşmalarını ve NFT’ler ve token airdrop’ları üzere kıymetli mükafatları keşfetmelerini sağlayan bir Squid Shooter oyununa da sahiptir.

Son olarak, Knight War The Holy Trio (MRE) yüzde 220’lik bir yükseliş yaşamış durumda. 15 Ocak 2022’de piyasaya sürülen Knight War: The Holy Trio, dünyanın birinci Blockchain tabanlı düz savunma oyunudur. Açıklamalarına nazaran, kullanıcı tabanı büyüdüğünde Polygon ağına geçme planları ile BSC üzerine inşa edilmiştir. Knight War: The Holy Trio, otomatik savaş mekaniğine sahip bir ARPG oyunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.